Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Opel...

Mi a véleményetek az Opel Astra G 1.4ről?

Figyelt kérdés
Milyen típus hibákra kell figyelni? Milyen tanácsot tudnátok adni ápoláshoz/karbantartáshoz?

#Astra #Astrag1. 4
2020. máj. 31. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Kerékjárati ív szeret rohadni
2020. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

ráadásul ha a láncos verzió, arra kell figyelni, hogy meg ne vedd.

Csak híg olajjal üzemeltethető, mert megeszi a láncot a sűrű, de a híg olajat eszi a motor, illetve egy idő után elfárad az olajszivattyúja a híg olajtól, és akkor lesz kakukk az egész motornak.

ja, és még van 16 darab gyufaszál méretű hidrotőkéje, amik imádnak zakatolni. Plána, ha már bekokszolódott a motor, kicsi az olajnyomás, stb.

A szíjasnál legalább nincs lánc, annyi a különbség. De az olajat zabálja az is.

NÉMET AUTÓT NE VEGYÉL!!!

2020. jún. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Eztb úgy kell megoldani hogy fele híg , a másik fele meg sűrű olaj legyen.

Ráérnek majd ott kiválogatni.

2020. jún. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Szerencsétlen kis 1.4-es motor az 1200 kilós kasztniban.

Kész kínzás szerencsétlen jószágnak!


Ahogy szokták mondani: drága, de legalább nem megy!

2020. jún. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

"Szerencsétlen kis 1.4-es motor az 1200 kilós kasztniban."


Kapaszkodj meg, a 1,5 tonnás kombi H Astrába is beletették ugyan ezt a 90 lóerős 1.4-es motort! Ettől függetlenül felmegy a Zugspitzére is, csak nem 5.-ben 1500-as fordulaton mint egy biturbós dízel.

2020. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Sőt Astra G-ben nem kevés 1.2-es is van...


Nem kell annyira félni tőle, mint itt ekézik…

Szíjas 1.4-et kell venni. Igen, hajlamosak enni az olajat, ha korábban elhanyagolták. Küszöb hátsó vége szeret rohadni.

Nem erőgép, és a kor opel motorjai mind ilyenek, pörgetni kell őket, hogy menjen is.


300.000-et futott 1.4-es Astra G van a szüleimnek...

2020. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját autómról tudok nyilatkozni. 150 ezernél javításra szorult a motorvezérlő, illetve cserélni kellett gyertyákat és trafót. 130 ezer kilométerrel vettem, más baja nem volt. Nekem nem eszi az olajat, de ez lutri. Baromi egyszerű autó, sok minden nem tud elromlani. Szerintem gyenge az 1.4 motor bele, én a napokban fogom eladni.
2020. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Barbell Deadlift ***** válasza:
Szerintem varosi kozlekedesre eleg a teljesitmenye (erre talaltak ki). Olajfogyasztasra kell figyelni, meg a lancra.
2020. jún. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!