Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bármilyen autós iskolába...

Bármilyen autós iskolába megyek mindenképpen a házi orvosom csinálja az alkalmasságit nekem?

Figyelt kérdés
ma felhivtam egy iskolát és csak úgy lehet beiratkozni ha már viszem az alkalmasságit az házi orvostól. ez mindenhol igy van? én azt gondoltam legalább saját orvosuk van vagy valami? itt nagyon trehany orvos van nálunk. abban sem vagyok biztos hogy meg tudja csinálni. ha lesz jogsim viszem a kártyám normális orvoshoz. de itt most az isten háta mögött csak ez van.

2020. jún. 2. 12:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ki vitatkozik? nem is irtam semmi olyat😂
2020. jún. 2. 13:15
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a háziorvos, de nekem anno egy idegen üzemorvosi rendelőben csinálták az elsőt, de erre volt valami jogosításuk.

Autósiskolának soha nem volt kötelessége biztosítani az orvost, és nem is célszerű.

A pozitív elbíráláshoz nem egy-két vizsgálat kell, hanem a páciens teljes előéletének a vizsgálata. Akinek nincs semmi betegsége (amiről tud a háziorvos), akkor pár vizsgálat elegendő, amit rend szerint helyben el tud végezni.

De pl. csípőből elutasíthatja a jelentkezőt, ha olyan betegsége van, ami alkalmatlanná teszi.

Egy idegen orvos nem fog tárgyalni veled, ha fehér bottal totyogsz be, kezek nélkül. De egy esetenként eszméletvesztéssel járó betegséget nem fog felismerni, ha nem előtte csuklasz össze előtte. Márpedig ez is kizáró ok lehet.

2020. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A hozzáállásodból ítélve menj állatorvoshoz.

Aztán ne lepődj meg, ha alkalmassági helyett azt mondja: "megkergült, kényszervágni kell"

2020. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
találtam iskolát ahol megcsinálja saját orvos ennyit erről. ráadásul ez a legolcsóbb meg a legjobb is emberek szerint.
2020. jún. 24. 18:04
 15/21 anonim ***** válasza:

Tipikus önigazoló hazugság, hogy győztesen hagyd el a porondot.

Nem találhattál ilyet, mert nincs. Az eü alkalmasságit mindenkinek a saját háziorvosával kell elvégeztetni.

2020. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
De tudod mit, linkeld be a weboldalukat, és mutasd meg, hol van leírva, hogy az ő orvosuk végzi az alkalmasságit!
2020. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

[link]

itt van te fsz:D keresd meg ott van. saját orvosuk van.

2020. jún. 25. 07:41
 18/21 A kérdező kommentje:
Árak arra menj rá. és ott van orvosi vizsgálat helyben 5000 ft ért sorban állás nélkül. ennyi.
2020. jún. 25. 07:43
 19/21 anonim ***** válasza:

NBa, ilyen is, van, kivételesen egyszer igazat írtál.

Örüljél. Az ilyen agresszív barom úgyis meg fog bukni a gyakorlaton.

Viszont legalább megtanultad használni a Google-t te mamakedvence nyálgép.

2020. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
magadból indulsz ki te bukott szamár?? aki akarja megcsinálja, de te fogyatékos vagy:D és én mindezt önerőből saját pénzből. ennyi. többet már nem írok neked, örülök hogy megesz az ideg:D
2020. jún. 25. 10:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!