Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46 320i 2.2 1. henger...

Bmw e46 320i 2.2 1. henger gyújtás kimaradás hiba?

Figyelt kérdés
Gyertya csere már volt,trafó többszöri megcserélése és befecskendező megcserélése után is mindig 1. henger gyújtás kimaradás miatt villan a check lámpa.Ezután nem jár az 1. henger.Hiba törlés után hallhatóan leáll a henger,érezhetően remegni kezd az autó. Ami még érdekes lehet hogy mindig alapjáraton történt a hiba. Mi lehet a baja?

2020. jún. 3. 12:33
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
67%
Ha mar minden cserelve volt(gyujtas/befecskendezes stb)akkor én mérnék egy kompressziot abban a hengerben
2020. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Minek mérne kompressziót? Van abban a nyomorult autóban 1 kilométernyi vezeték. Esélyesebb egy szakadás, vagy kontakthiba mint pl egy beégett szelep.
2020. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kartergáz cső biztos elvan repedve, most néztem. Annak lehet köze hozzá?Vagy merre keressem a hibát?
2020. jún. 3. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Annak semmi köze ehhez.

Próbáld meg kiolvastatni amikor csinálja , mert hiába totózol .

2020. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van check lámpa, nagy valószínűséggel van hibakód is, diaggal nézd meg. Én is kontakthibára merek gondolni, ugyanennél a típusnál nekem is volt pár kontakthibám, bár nem a motornál, de jellemző az E46-ra, hogy ennyi év elteltével megkeményednek a vezetékek, és egy kisebb fizikai érintésre is törhetnek.
2020. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!