Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 2.0 crtdi b8 megéri?...

Audi a4 2.0 crtdi b8 megéri? Esetleg alternatíva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A keretem olyan 3,5-4 millió Ft körül mozog az autó megvásárlására. (Ezzel nem nullázom ki magamat, tisztán ennyit szeretnék költeni az autóra.)

Évente kb 20-30ezer km-t járok, ennek nagy részét autópályán. Családom nincsen, nincs szükségem nagy autóra.

Havonta megfordulok Németországban is, ott azért egy 150-160 utazót szeretnék tartani.

Ezen okokból a választásom egy 2012 utáni b8-as a4-re esne. Az autóval kb 4-5 évre terveznék együtt. Szerintetek jó választás lehet egy ilyen a4? Esetleg milyen alternatíva jöhetne szóba helyette? Gondolkodtam gtc astrán, de minőségben azért az audi alatt van jóval. Esetleg gtd golfon is. A BMW-k nekem nem tetszenek. Nagyon jó autók, de egyszerűen nem az én ízlésem.

Válaszotokat előre is köszönöm, szép napot mindenkinek! :))



2020. jún. 4. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:

GTD Golf-ban ugyanaz a motor van, mint az A4-ben szerintem.

Nekem is 2.0 CRTDI autóm van. Én nagyon szeretem. Jó motor, keveset eszik, nyomatékos.

Ha úgyis egyedül közlekedsz, akkor szerintem Golf is elég, de akkor meg már nézd meg a Scirocco-t is szerintem. Nekem nagyon bejött

2020. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jól sikerült ez a motor, ajánlom!
2020. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!