Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos hiba, mi lehet a...

Elektromos hiba, mi lehet a forrása?

Figyelt kérdés

Van egy peugeot 306 1.6 XN 1999-es évjáratú autóm.

Van egy olyan jelenség, amit nem tudok megnevezni a hibának a forrásaként, ez pedig az lenne, hogy miután elindítom az autót, ezt követően egy kerregő, idegesítő hang jelentkezik, ami megszunik akkor, ha az indexelek vagy a vészvillogót benyomom. Mivel az indexhez kapcsolódó bajuszkapcsolónak van ehhez köze, gondoltam azt, hogy talán ez lehet a forrása a gondnak, ezért leszedtem, hogy kitisztítsam, miután leszedtem kíváncsiságból ismét elindítottam az autót, hiszen nincsen rajta a kar, ha ez a gond akkor kerregés biztosan nem lesz, nos továbbra is volt. Talán a biztosítékok felől érkezik ez az idegesítő hang, legalábbis hallás szempontjából arra tudom belőni.

Tipp esetleg, hogy mire érdemes gyanakodnom?


Egyébként elektromos dolgokon túl semmi gondom nem volt még az autóval, megkímélt darab. Evvel arra akartam utalni, amennyiben valaki segítő szándékkal nem tud írni és a kérdésre válaszolni, kérem nem is írjon.

Előre is köszönöm a kérdés szempontjából érkező értékes válaszokat!


2020. jún. 4. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
A kormány alatt vannak a relék. Tapogasd meg őket miközben hallani a kerregést. Valszeg érezni fogod melyik csinálja.
2020. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!