Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékcsapágyból FAG, vagy...

Kerékcsapágyból FAG, vagy SKF, melyik jobb?

Figyelt kérdés
Mindkettő, ismert, jó márka. Ennyit tudok én is. De mégis elég nagy árkülönbség van köztük. A drágább, tényleg ér is annyival többet?
2020. jún. 6. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindegy , amelyik szimpatikusabb azt vedd.

Én vettem vezérlés szettet SKF-et és a szíjra rá volt nyomva hogy

" Made in romania ".

2020. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, de nem az a kérdés, hogy hol készül. Continental hosszbordás szíjat vettem, ami szintén made in Romania volt. A nagyobb cégeknek nem csak egy gyáruk van és az olcsó munkaerő miatt előszeretettel gyártatnak középkelet-Európában, ez nem meglepő számomra.

Elég nagy az árkülönbség a két márka között. Ha tényleg jobb annyival a drágábbik, akkor nem sajnálom rá a pénzt. De ekkora összeget az ablakon kidobni feleslegesen nem szeretnék.

A két-két első és hátsó:

SKF-ből 116.000Ft

FAG-ból 180.000Ft.

2020. jún. 6. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen örök vitatéma, mint kuplungnál a Sachs vs. Luk, vagy féktárcsánál a Textar vs. Ate, stb. Szerintem jó mindegyik, simán megvenném az olcsóbbat.
2020. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 crudy ***** válasza:
Ilyen dilemmaba en se esnek bele, az olcsobb is nagyon sokaig jo lesz
2020. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Akkor az olcsóbb lesz, ha azt mondjátok jó az is.
2020. jún. 6. 20:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyit sikerült kiderítenem, hogy az autómhoz való SKF csapágy made in Italy.
2020. jún. 7. 13:49
 7/8 crudy ***** válasza:
Teljesen mindegy hol gyartyak, audi is keszul magyarorazagon meg sem kulonbozik a nemet auditol.
2020. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom én azt nagyon jól. Német autóm van, amit Belgiumban raktak össze, de még made in Mexico feliratú gyári alkatrész is van benne. Ezen kívül láttam már benne francia, olasz, angol, lengyel, cseh, japán, magyar és egyéb gyári alkatrészeket is. Csak az 1-es válaszra reflektáltam.
2020. jún. 7. 16:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!