Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha tzr motoromba mi...

Yamaha tzr motoromba mi okozhatja az erőtlenséget közepes fordulattartományban?

Figyelt kérdés
Yamaha tzr-ről van szó és az a bajom hogy nem egyenletesen húz,6-7 ezerig semmi,utána meg mintha seggbe rúgtak volna valakit.Még az is gond hogy 6.fokozatba ha lemegy 6 ezerre a fordulat akkor ugyanúgy szinte halott,még egy full gázadásra sem reagál.Az lenne a kérdésem hogy ez normális-e,másnak is ilyen mert ezek 50 esek vagy az én motoromba rossz valami?

2020. jún. 8. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Levegő, benzin rendben van? Karburátor meg üzemanyagrendszer mikor volt tisztítva? Légszűrő mikor volt cserélve? Ha van egy lyuk az erőben, akkor könnyen lehet, hogy ezzel a kettővel (vagy egyikkel) van valami gebasz. 6-os fokozatban ne igazán számíts semmire egy 50-estől.
2020. jún. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!Írtam egy új kérdést ahol részletesebben leirtam hogy mi a baj!:)

link: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..

2020. jún. 10. 07:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Légszürő még nem volt cserélve se tisztitva azt lehet hogy kéne,de én karbulátor problémára gyanakszom mert csak a baj volt vele,lehet hogy bütykölve is volt,azt leirtam a másik kérdésembe részletesebben:)
2020. jún. 10. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!