Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul el a 2t motorom?

Miért nem indul el a 2t motorom?

Figyelt kérdés

2t 50ccm és motorról van szó.Az lenne a problémám hogy nem indul el hideginditásnál.Régebben elvittem szerelőhöz ki lett rajta cserélve az úszó,tömitések a karbulátorban.Utána meg mindig fennakadt a tűszelep mert mindig felpörgött és leállt és amiután leállt magától már elsem indult.Ezért elvittem egy másik szerelőhöz,csinált is rajta valamit,le is húzott 36 ezerért és csak egy napig volt jó mert most meg nem akar elindulni Ennyi pénzért vehettem volna egy új karbulátort.

Csak betolással indul el hidegen,meg mintha nem lenne benne erő,nem húz egyenletesen indulásnál.Aztán 7 ezertől megindul a fordulatszáma a motornak de akkor sem húz egyenletesen.Meg 1.fokozatba 7 ezertől rángat a motor nem is szoktam kihuzatni csak 7 ezerig.Régebben nem volt ennyire gyenge,3-4-5 ezres fordulatszámon a gyorsításnál nem reagál egy teljes gázhuzásra tehát ugyanúgy gyorsul mintha normálisan huznám.Lehet hogy még mindig a karbulátor a hibás?



2020. jún. 10. 01:17
 1/5 A kérdező kommentje:

Lehet hogy azért nem indul el mert túl sok levegőt vagy benzint kap?Ha a karbulátorral van a probléma akkor vegyek egy újat?

Mert lehet hogy bütykölve volt vagy nem tudom,de ennyi pénzért amennyit én fizettem a utoljára már vehettem volna egy újat 25 ezerért és akkor már nem is kellett volna ennyit kinlodni sem mert még most sem jó.

2020. jún. 10. 01:27
 2/5 A kérdező kommentje:
A gyertya is ki lett rajta cserélve én karbulátor problémára gyanakszok mert most már nem pörög fel mint eddig az meglett oldva viszont most nagyon gyenge a motor is meg furcsán is húz,meg hidegen nem indul el.
2020. jún. 10. 01:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából régen pöccre indult a motor,most is elindulna egy darabig fél másodpercig megy 1-1,5-ös fordulaton de sajnos leáll.
2020. jún. 10. 08:04
 4/5 anonim ***** válasza:

egyértelműen üzemanyag ellátás a probléma. Én az enyémmel azt csináltam, hogy leszedtem a porlasztót, és szétszedtem az utolsó csavarig...tanulmányoztam, hogy is működik, aztán összerakás után némi beállítás, és hibátlanul működött. Eladtam, az új vevő elégedett volt.


Keress meg a motorod fórumát a TotalCar-on, ott szakszerű tanácsot kapsz.

Ne vegyél újat, és ne vidd szerelőhöz sem, megoldod saját magad.. A sikerélmény a tiéd, és pénzed is marad.

2020. jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem veszek újat mert nem is gyártanak már gyárit.96 ezer lenne nem érné meg ennyi pénzért.Tegnap elindult ment rendesen 10 mp ig csak miután elengedtem a gázt leállt és elkezdett folyni a benzin.Gondolom megint a tűszeleppel van a gond hogy rosszul zár vagy nem tudom de az már állítólag ki lett cserélve,vagy ilyen hazudosak a szerelők?Ha nem a tűszelep miatt nem indul akkor gondolom be kell állítani a karbit újra nem?
2020. jún. 17. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!