Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autómárkánál vannak...

Melyik autómárkánál vannak olyan szolgáltatások, mint az Opelnél az OnStar és mi a nevük?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte mindegyiknél, és mindegyik márkánál más. Hadd ne soroljam most fel mind a 30-40 félét.
2020. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy az EU-ban újonnan üzembe helyezett autóknál már egy ideje kötelező ez a rendszer. Legalábbis az automatikus segélyhívó része.

Amúgy pont Opelem van. Van benne On-star. Az egy éves ingyenes próbaidőszak után is előfizettem rá, mert nekem ennyit megér és jó dolognak tartom. Bár pont az Oplenél idén év végén megszűnik ez a szolgáltatás. Az újabb PSA alapú Opelekben már a PSA rendszere fog működni. Akinek meg még GM alapú Opele van On-starral, az megszívta. A drága pénzen megvett hardver csak ballasztsúlyként fog funkcionálni az autóban. Mivel a GM hardver nem kompatibilis a PSA szolgáltatásával. :(

2020. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!