Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szücsi autósiskola, Győr. Mi...

Szücsi autósiskola, Győr. Mi a véleményetek róla? Leginkább Szücs József vagy Szücs Gergő érdekelne, mint vezetés oktató.

Figyelt kérdés
A fent említett 2 oktatóról van valakinek véleménye? Akár pozitív, akár negatív.
2020. jún. 9. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
József gyenge gergő jó
2020. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Amikor én csináltam ott, akkor jó volt. Egy probléma volt, hogy nagyon sok tanuló volt, így kb heti egyszer tudtam menni és még voltak kihagyott hetek is. Én mindig ráértem volna, ők nem. Emiatt elég sokáig húzódott, vennem kellett plusz órákat is. A vezetés jól ment 30 óra után is, de olyan sokára kaptam csak vizsgaidőpontot, hogy muszáj volt pár plusz óra, hogy ne menjek ki addig a gyakorlatból.

Most nem tudom mi a helyzet, ha gyorsan kéne jogsi akkor nem oda mennék, de lehet most nincsenek annyira tele.

2021. jún. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tavaly vegul megcsinaltam. Varni kellett a vezetes kezdesete kb 1 honapot. De tudtam rendszeresen menni, a 31. Oran vizsgaztam is
2021. jún. 2. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!