Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor kell forgalmiztatni az...

Marci1992 kérdése:

Mikor kell forgalmiztatni az autót?

Figyelt kérdés
Most a vírus miatt ugye volt egy olyan határozat ,hogya az április után lejáratu forgalmikat nem kell meghosszabítatni és majd a veszélyhelyzet után 15 nap áll rendelkezésre erre. Lehet tudni,hogy hányadikán van ennek vége?Vagy ezt honnan tudom meg?

2020. jún. 11. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Be lesz jelentve.
2020. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De attól függetlenül is le tudod vizsgáztatni, csak bekell valahová jelentkezni és idő pontot kérni.

Szerintem hülyeség az utolsó percre hagyni ezt.

Én is egy hete vizsgáztattam le.

2020. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban érdemes most megcsináltatni. Ha vége a vészhelyzetnek akkor 2 hét van rá, és 3 hónapra való autóforgalom akar vizsgázni. A vizsgáztató állomások javarésze pedig ugyanúgy nyitva van most is.
2020. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Szegeden levizsgáztattam április 10-én. Úgy voltam vele, ha elmúlik a veszélyhelyzet őrület lesz a műszaki állomásokon.
2020. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!