Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 17 éves zafirám, amin...

Van egy 17 éves zafirám, amin nincs vonóhorog, nos csak emiatt nem szeretném lecserélni, mennyi pénzbe kerülne kb, ha én szeretnék rá vonóhorgot?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy ördöngős összeg. Én G astran kb 5 éve 35 ezertert szereltettem. Igazából annyit költesz rá amennyit akarsz. Én kb 30 ezer forintosat vettem. De van 100 ezeret is, nem tudom az mivel tud többet, úgysem vontathatsz azzal sem többet. A felszerelés nem volt bonyolult, előrefúrt pontok vannak, csak fel kell szerelni. Elektromosság is javarészt részben előre van készítve gyárilag. De ha nem akarsz újat, bemész egy bontóba és kb 15 ezerért ad egyet műbizonylattal. A másik autómra én is így vettem kb 5 éve 10 ezerert. Felszereltetheted, azzal nincs is baj. Csak addig nem vontathatsz vele, amíg nincs bejegyezve a forgalmiba. Vagy megvárod a következő műszakit, viszed a műbizonylatot és egy kalap alatt letudod az egészet, bejegyzik a forgalmidba minden külön díj nélkül. Ha az későn van, akkor újra kell vizsgáztatnod az autót a vonóhorog miatt. Vonóhorog ára (amilyet választasz) + felszerelès dîja. Kb ennyi ha a soron következő műszakit ki birod várni.
2020. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az 1.
2020. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Wow, köszönöm, sokkal rosszabra számítottam :)
2020. jún. 12. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
ELső jól írja. De mielőtt megveszed a vonóhorgot beszélj a vizsgaállomással, ahova viszed. Hogy pontosan mit is fognak kérni (kell-e pl a számla a horogról, vagy megcsinálják nélküle is.) Na meg nézesd meg az autót, hogy az elektromosság mennyire van előkészítve, ne érjen meglepetés
2020. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fel van szerelve, de még nincs leműszakiztatva, és megállít a rendőr, megbüntet? Nincs vele vontatva, csak már fel van szerelve.
2020. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eleve csak olyan horgot tesznek fel, amin nincs normál használat közben a horog. Ez előírás tíz éve. Akkor teheted fel a horgot a felerősített lapra, ha vontatni készülsz. Vontatás után le kell venned.

Bevallom, én még soha nem vettem le, pedig leszerelhető. Vizsgán sem szóltak.


a visszajelző lámpát viszont nézik a vizsgán, annak működnie kell. Ha nincs gyárilag(és nem szokott lenni, csak a helye) akkor a szerviz beszereli. ez legalább tizenöt plusz.(óradíj, anyag, adó)

2020. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!