Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A klímás feltöltötte a klímát....

Marshall28 kérdése:

A klímás feltöltötte a klímát. Egy óra múlva elszállt. Alkatrész vásárlás,táguló szelep elméletileg ez kellett bele. Töltés újra1 hétig működött, aztán megint nincs klíma. A semmiért fizettem eddig neki? Nem hajlandó megcsinálni csak ha fizetek.

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 17:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Mit tehetek mert teljesen hülyének néz. Nem akarom ,hogy tettlegességig fajuljon. Jah az első töltést is elrontotta, szivárgott és akkor is feltöltötte! Mikor kifizettem az autót előtte mondta a 2 töltésért nekem nem kell fizetnem mert ő hibázott. Kifizettem! Oda 40 ezrem klíma sehol.
2020. jún. 14. 17:36
 2/8 belapus ***** válasza:
Az előzőleg kiírt hasonló kérdésre már megkaptad a választ.Ha ez már a másik szerelő(nek nevezett valaki), akkor megint rosszul választottál.
2020. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A klímás vállalta, hogy megjavítja az autót. Ha megjavította, garanciát kell vállaljon. Ez fogyasztóvédelmi kérdés. Ha persze okosba, zugszerelő, számla nélkül...esetleg engedélye sincs..az más. Akkor lehet, hogy bunyó:-)
2020. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell olyan szerelőhöz menni akiről vannak jó értékelések. Még ha drágább is.
2020. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt már legalább 3. írtad ki.
2020. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ismertem régóta nem rossz szerelő, viszont álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyire bamba. Megcsinálja sztem ha nem akkor vállalom a következményeket ennyi !!
2020. jún. 14. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajaja, jó szerelő biztos. 2x feltöltötte, mindkétszer elment a gáz.

Eleve ott elrontotta, hogy nitrogénnel kéne először feltölteni és várni hogy csökken-e a nyomás, nem azonnal felnyomni a drága r134a-val.

Gondolom uv reagens kompresszor olajat sem töltött bele egyik alkalommal sem, hiszen akkor most egy uv lámpával elég lenne végignézni a rendszert. De az túl egyszerű.

Na mindegy, biztos jó szerelő, csak bamba.

2020. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aninom valahol igazad van tényleg. Elbaszta,tehát csinálna is meg!!
2020. jún. 15. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!