Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nézik le az embert egy...

Miért nézik le az embert egy 316-os Compacttal? Nekem ez tetszik.

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Mindig a legkisebbet bantjak.
2020. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
tegyél rá jo kipufogót nagy zenét 20as kereket és legyen rozsdás , de a legfontosabb hogy csak max 2eft tankolj ha ezeket betartod rögtön menő lesz az a 316
2020. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Mert tesznek róla az ilyen korabeli BMW tulajok (nem pont a compact), hogy utálják és lenézzék őket.

Őszintén, nemigen hallottam még ilyen 20 éves 3-as BMW-vel rendelkezőtől olyan (igaz) és konszolidált mondatokat, megnyilvánulásokat hogy:

- tudom hogy egy kacat az egész

- nem szégyen, erre volt pénzem, de szeretem

- nem sok lóerő, úgyhogy nem nyomom neki.

- Valóban a te Toyota Corollád kétszer annyiba került mint az én BMW-m, elismerem, hogy többet ér

- Ki se posztolom, mert tényleg egy tök átlagos autó

- A többi márkával sincs bajom.


Helyette:

- Mivan gcci csóróóó, nincs béemvéééd? Új Vitarában ülsz? SUZUKII? Jéézusom csóróság legalja! Bezzeg az én 320d-m!

- Mivan köcsög levilloglak mind a 140 lóerővel vvaaaaa mennyémááá!

- Aztakurta de televagyok! Nézzétek, BMW-m van! ENYÉM A VILÁG

- Drifteljünk a körforgalomba!!

- Hallod ez úgy megy b+, hogy széttép. Bármit megeszik. (mind a 140 lóerővel)

- Kiposztolom naponta, el ne felejtse senki, hogy nekem bejött az élet!

- Audi?? Merci?? Chhhh. CSAK A BMW! BMW for life! Életembe nem ültem még 1 milliónál drágább autóba, de M POWEEEER!


Na ez az a mentalitás ami zavaró. Nem a kocsi önmaga. Hanem hogy egy alapvetően (sajnos lássuk be) párszázezres szar BMW-re a tulajdonosaik 90%-a úgy veri a nyálát, mintha egy 50 milliós 600 lóerős kocsiban ülnének. Közben bárki bármikor elmegy, és tudna venni ilyen szarokat. Én is. Ha holnap akarnék egy ilyen 20 éves BMW-t, elmennék és megvenném. Szerintem ti is. De kell a tökömnek :D

Abszolút elvesztik a realitásérzéküket, és 10 szer többnek gondolják magukat és a kocsijaikét is, mint amik valójában.


Amúgy 316 compact meg:

- valaha gyártott egyik legrondább BMW szerintem

- 116 lóerejével és a 11,2 másodperces gyorsulásával... Ide nem is írok semmit. 11 másodperces gyorsulásért nem kell BMW.

2020. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Azért mert karban nem, csak használható állapotban tartják ezeket.

Tipikus boyracerek hajtják, akik azt hiszik ez "menő".


Uu erről van egy sztorim. Amikoris az tahó srác büntető fékezni akart, aztán a honda megelőzte és befekezett, majd mikor előzni akart a bmw gyorsított. Esélytelen menet volt,🙃

2020. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a hülyegyerekautók legalja tipikusan mára. Persze kivétel mindig van, de ha megnézel egy átlag tulajt, akkor pár hónapos jogsi, alufelni, meg gyárkémény kell rá, a zene bömböljön, meg persze azt hiszi, hogy született őstehetség, és ahhoz mérten is próbál vezetni. Aztán néha meg az oszlopokról, fákról kaparják le őket.
2020. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!