Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egerben forgalmi vizsgázott...

Egerben forgalmi vizsgázott valaki? Tippek? Milyenek a vizsgabiztosok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 21:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Két hete vizsgáztam, sikeresre.

Hogy érted milyenek? Le lehet-e őket fizetni? Mert akkor abban nem tudok segítségedre lenni, mert nem próbáltam.

Amúgy jó fejeknek (sajnos kettővel is megismerkedtem xd), nyilván ha valami orbitálos nagy baromságot csinálsz, meghúznak.

2020. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretném lefizetni őket. Csak az érdekel hogy mennyire szigorú, jófejek e vagy fapofák. 6.-án vizsgázok nagyon félek
2020. jún. 16. 22:04
 3/20 A kérdező kommentje:
Izgulok hogy egyáltalán hogy zajlik a vizsga
2020. jún. 16. 22:09
 4/20 anonim ***** válasza:

Elsőnek, átnézik az adataidat, aláírsz egy pár papírt.

Aztán ha kérik (nekem nem kérték) át kell nézni az autót (lámpák, kerekek stb.) + fék próba: elindulsz, megállsz és mondod, hogy a fékek rendben vannak.

Húzol egy útvonalat, és kettő technikai feladatot: 1 parkolás és egy megfordulás (egyívű, Y), általában a technikait kérik elsőnek és utána az útvonal.

Végig mész az útvonalon és visszamész a kiindulási helyre.

Ha minden jól megy aláírod a papírt, és kész is.

Tudom könnyű mondani, de ne idegeskedj, mert akkor csak kapkodsz és abból lesznek a hibák.

A vizsgabiztosok, ahogy írtam és akikkel volt tapasztalatom jó fejek, volt egy-két hibám nekem is, de nem hinném, hogy az lenne a céljuk, hogy megbukj, az a céljuk és feladatuk, hogy olyan embert engedjenek a forgalomba aki tényleg képes vezetni.

2020. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szabad kérdeznem te hanyast vizsgatetelt húztál és mik voltak azok?
2020. jún. 16. 22:54
 6/20 anonim ***** válasza:

6-os, városi vezetés + egyívű és párhuzamos hátra.

Végig mentünk a négysávoson, le a plázánál, aztán a következőnél balra, ami ugye levitt a színházhoz, ott folytatnom kellett volna, de a vizsgabiztos azt mondta eleget látott, visszamentünk a kiinduló helyre és nagyjából ennyi volt.

2020. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bocsi hogy ennyit kérdezek, de nem mentetek távolabbra? Pl Szarvaskő?
2020. jún. 16. 23:23
 8/20 A kérdező kommentje:
És ez kb mennyi ido volt?
2020. jún. 16. 23:24
 9/20 anonim ***** válasza:

Én nem mentem, de tudtommal Szarvaskő nem is vizsgaútvonal de pl. Felsőtárkány igen. Az útvonalak szablyák meg merre mész, amiknek kb. a 80%-a városi.

Hogy mennyi idő az változó, nekem pl. 30 perc körül volt, valakinek akár 1 óra is lehet, függ a feladattól és a forgalomtól is.

2020. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segitettél! Mondjuk Felsőtárkányban én nem is voltam
2020. jún. 16. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!