Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgázott valaki...

Axinoss kérdése:

Forgalmi vizsgázott valaki mostanában Kecskeméten?

Figyelt kérdés
Szép napot! Nemsokára itt a forgalmi vizsga időpontja és szeretnék tájékozódni. Bővebben: Milyen élmény volt, mik voltak a nehézségek, milyen volt a vizsgabiztos, ilyenek. A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek:)

2018. febr. 20. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én decemberben vizsgáztam nem volt semmi magy gond , igaz egy audis csaj a piac felöl jött én me a kisköruton majdnem telibe verte a kocsi oldalát . Parkoltam egyet a jókain jobra hátra , az nkh-tól nem messze egy egyívű megfordulás és annyi , a vizsga nagy részében csak furikáztam , de nem volt semmi gond .

Jó arc volt a vizsgabiztos az oktatómmal beszélgettek azt nem figyelt , hogy én meg mit merre hogyan csinálok

2018. febr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utólag is gratula a vizsgádhoz^^. Köszönöm hogy megosztottad velem, remélem én is valaki hasonlót fogok ki.
2018. febr. 21. 07:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár hónapja vizsgáztam, egyszer buktam de a második vizsgabiztos már rendes volt.

Melyik autóssulinál vagy?

2018. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KO :D
2018. febr. 21. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!