Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért durrog vissza a robogó ?

Miért durrog vissza a robogó ?

Figyelt kérdés

Van egy 125cc (4t)Kymco robogóm aminél teljes henger és dugattyú csere volt.

A szelep vezérlés a gyárira van állítva és egy fordulásra beindul viszont magasabb fordulaton el kezd durrogni.

A karburátor is a kézikönyv szerint lett beállítva. Mi lehet a baj ?



2020. jún. 17. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

ha jól értem egy bizonyos fordulaton tartva tehát nem a gázt elengedve durrog

nekem is hasonló gondom volt ugyan így 125cc 1 henger, csak nem automata 5-6 ezres fordulaton kissebb de sok durranás volt ami egy gázadás után 10mp-re elmullott és visszajött

kiolvastam otthon a hibakódot és injektor hibát írt, elvittem szerelőhöz kicserélte az injektort és beállította a szelephézagot utánna megoldódott

szerelő utánna aztmondta valószínű sok benzint kapott és az el nem égett benzin meg a kipufogóba bedurrant, ez normálís lenne gázelvételnél de nem folyamatos gázon, az viszont feltűnt hogy a fogyasztás is leesett 1 litert

te esetedben talán karburátort kéne állítani csak ezek szerint nem jó már neki a gyári beállítás

2020. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindjárt kipróbálom :)
2020. jún. 17. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!