Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond ha megyek 4t...

Mi lehet a gond ha megyek 4t robogóval 60km/h-val oda húzom a gázt és, torpan illetve nagynyomású levegőt nyom ki, mert nem durran hanem szisszen csak, de vissza kell lassulni 60-ra és akkor megy szépen? Szelephézag, vagy valami más?

Figyelt kérdés

2017. máj. 25. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
4t robogótól szép a 60 pláne ha kínai
2017. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de 150ccm attól nem annyira !
2017. máj. 25. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs elegendo uzemanyag, vagy ha karburatoros akkor viz van a rendszerben vagy eldugult reszlegesen a fofuvoka(telre nem megfeleloen leallitott gepek eseteben gyakori a benzin miatt), de lehet a a tankbol nem jut eleg uzemanyag a karburatorba.
2017. máj. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vizet nem vettem észre mert egy hete cseréltem, hengerfejtömítést mert akkor az volt a baj. Ezzel azt hittem megfog szűnni de mégsem, azt is észrevettem hogy az automata szivatóm nem megy, de az jobb ha kiveszem és letömitem vagy haggyam benne ? mondjuk lehet hogy ez is befolyásolja a torpanást ! Mit gondoltok ?
2017. máj. 28. 09:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, ki kene deriteni, szegeny-e keverek azert fulladozik, vagy tul sok es azert, Szerintem szegeny, kiveszed a gyertyat meglatod, ha feher es szaraz akkor szegeny. Mondjuk lehet attol is ha falsot sziv. Szepen meg kell nezni a szivocsonk tomitest, ha az jo nem szelel szepen felfekszik akkor keveset kap. Van alapjaratod melegen?
2017. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt kéne kideríteni,hogy kínai-e vagy sem.

Mert ha kínai akkor szopóroller lesz mindig,el kell gyorsan adni valami baleknak!

2017. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van alapjárat melegen , de viszont kimértem hogy az automata szivató az nem megy nem kap áramot , de ugyhagytam benne nem vakdugóztam le , és ugy tudtam csak beállitani hogy a levegő csavar majdnem kieseik annyira ki kellett csavarni ugy hogy sokat kaphat sztem.
2017. máj. 30. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha lehet szedd ki a gyertyat es nezd meg. Ha lucskos vagy fekete akkor igen, sokat kap, ha feheres akkor keveset. Az automata szivatot probald meg ledugozni ha sokat kap.

Egyenlore ennyit tudok mondani

2017. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendeben eddig is kösszi :)
2017. máj. 31. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!