Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan állítom a karburátoron...

Hogyan állítom a karburátoron a benzin mennyiséget ?

Figyelt kérdés
Van a karburátoron egy benzin-levegő keverék csavar viszont ha azt állítom ugyanugy sok benzint kap a motor azon gondolkoztam, hogy a benzin szintet lejebb állítom.Vagy a Schubertűt lejebb kellene lejjebb raknom ?

2020. jún. 17. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Súbertű középen, majd az állító csavar teljesen be majd másfelet ki. Ha sokat jap csak finomgangolni kell.
2020. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösznöm mindjárt kipróbálom
2020. jún. 17. 17:36
 3/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Nem szokás a benzinszinttel babrálni. Ha csak elkezdett sokalni akkor az lyukas úszó vagy rossz tűszelep :)
2020. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha sokat volt buherálva a karburátor akkor elhajolhatott az úszó és lehet magas a benzin szint.
2020. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert van egy crossmotorom ami nem akart kipörögni rendesen csak amikor már kezdett fogyni az üzemanyag ,sőt akkor ment igazán amikor már csak az uszóházban volt ezért gondoltam arra, hogy az üzemanyagszint nem megfelelő.
2020. jún. 18. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!