Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom félbe szakítani,a...

Hogyan tudom félbe szakítani,abba hagyni az egész jogosítvány témát? Van valamilyen papírmunka ezzel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm az egészet, a hideg kiráz az egész vezetéstől, utálom az oktatót, a vizsgákat, a szabályokat, az egészet, a kocsikat,még komolyan mondom a büdös sz_ros tavolsagin is szivesebben ülök már, mikor elkezdtem nem így volt de sikerült szép lassan megutáltatni velem, meg is van az eredménye, 4.-jére buktam meg a forgalmin, már értelmét nem látom az egésznek hogy tovább szopjak vele, hogyan tudok ebből így végleg kiszállni? Kitörölni az egészet mintha meg se történt volna? Van erre valamilyen papírmeló?

2020. jún. 18. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféle adminisztratív kötelezettséged nincs, csak az oktatónak jelezd - ez sem kötelező, csak így korrekt-, hogy nem mész többet.


Az elévülési időknek érdemes utánanézni, hogyha mégis megjönne a kedved/úgy hozná a szükség, akkor ne kelljen elölről kezdened.

2020. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is javasolnám, hogy esetleg válts oktatót, aki normálisabb és nála hátha nem utálod meg ténylegesen
2020. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó lépcsőfoknál akarod feladni? Azt javasolom, hogy menjél másik oktatóhoz. Mond meg az iskoládnak, hogy mi a helyzet és az alapján ajánljanak új oktatót.

Mire az új oktató szabad lesz, több hét fog eltelni, így lesz időd lenyugodni és tiszta lappal indítani.


Csak arra vigyázz, hogy a kresz vizsga érvényességi idejéből ne fussál ki.

2020. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam, mint te, csak nekem nem az oktatóm vette el a kedvem, hanem az autó. Mindig azt éreztem benne, hogy "én ebbe nem is kellek" (egy eléggé modern autó volt), folyamatosan közbeavatkozott, nem azt csinálta mint akartam, pl. ha nagyobbat gyorsítottam vele városból kiérve, akkor letiltott, dobálta sorra a hibaüzeneteket. Így teljesen elment tőle a kedvem, mondtam is az oktatómnak, hogyha ilyen autóval kell majd nekem is közlekednem, akkor inkább megyek busszal. Így abbahagytam a vezetést asszem 8 óránál. (Mondjuk, nekem volt előtte valamennyi tapasztalatom, haverjaimmal rendszeresen jártunk ki autózni lezárt utakra, repterekre, így vezetni tudtam már előtte is.) Aztán végül lett közösen egy olyan autónk, amit baromi jó élmény vezetni (egy átalakított A-s Lada, SP rendszámmal), így inkább úgy döntöttem, hogy folytatom a jogsi megcsinálását, végigszenvedem azt a 30 órát, csak hogy ne kelljen attól tartani, hogy közúton megállítanak vele mondjuk egy ellenőrzés során.

Szóval röviden összefoglalva, nekem egy jó autó hozta meg a kedvem a vezetéshez. Neked is ezt ajánlanám, keress egyet, pl. ismerősi körben, hátha visszajön neked is a kedved a vezetéshez :)

2020. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Válts oktatót!
2020. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!