Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen setup és paraméterek...

Milyen setup és paraméterek kellenek hogy autóban jól szóljon a zene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 2000-es Renault Cliom 4 hangszóróval(13cm), mindegyik gyári amik elég szépen szólnak. Rólam azt kell tudni hogy 17 vagyok szóval itt már el is árultam mit akarok :D Kicsit több kakaót szeretnék kihozni a kocsiból "fiatalosítani" de tanácstalan vagyok hogy milyen hangszórókat, hány wattos, utas, dB-s legyen. Mondtak nekem ezt-azt de kínai volt teljesen. Úgy terveztem hogy akarok bele 4 hangszórót, mélyládát(passzív//aktív) és nagyjából ennyi. Az lenne a cél hogy magasat és mélyet szépen, recsegés mentesen kibírja adni nagyobb hangnál is. Előre is köszi a válaszokat! :)

2020. jún. 20. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előbb rutint szerezz mert ha nem hallod a szirénát akkor b@szhatod.Ezzel majd akkor foglalkozz ha már ágyból kirugdosva, félálomban is tudnál vezetni.Senki nem kíváncsi rá, hogy 1,5 km-re jön a "kiscsíra" friss jogsival.Mert hidd el ez lesz a véleményük.
2020. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze nyilvan de előbb vagy utóbb mindennek eljön az ideje addig viszont nem árt “felkészülni”
2020. jún. 21. 06:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor van bőven időd tíz mértékegységet meg három képletet megjegyezni.
2020. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha már ezt megbeszéltük akkor esetleg választ kapok a kérdésemre vagy feleslegesen írtam ki?
2020. jún. 21. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!