Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E36 Drift beállítás?

BMW E36 Drift beállítás?

Figyelt kérdés

Szereztem egy 320-as E36-ost és ezt szeretném driftre beállítani. Tanácsok?

Eddigi ötleteim:

Hidrós krézi fék,

Sportfutómű, ültetéssel, kemény szilentekkel

320-as motor turbosítása max 0.8 barig, 300 lóerőig kb.

60-as kipuf rendszer végig,

VEMS elektronika.

Egy ilyen body kit-et tervezek:

[link]

[link]


Persze más színben.

Gyári első futóműnél, (persze az állítható rugók és lengéscsillapótókon kívül) mennyire lehet negatív döntést adni az első kerekeknek?


Vannak még tanácsaitok mit kéne csinálni?



2014. márc. 31. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
ha kezdő vagy, szerintem teljesen jó, bár én ezzel a 2000-es motor turbósitásával nem nagyon vagyok kibékülve, a helyedben inkább vennék bele egy 3.0, úgy tudom az 230 le körül mozog de javits ki ha tévedek, speer elengedhetetlen, rövid váltó áttétellel, és szerintem ilyen erős motornak felesleges is a turbó.
2014. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na igen, hát a motorcserével az a baj, hogy azzal már nem a kezdő kategóriában indulnék. Ezzel gyakorolnék, majd 1-2 év múlva cserélném nagyobbra. Speer difit is terveztem, driftre szerintetek melyik áttétel a legjobb?
2014. márc. 31. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:

ja értem

nem tudom a bmw-be milyen lehetőségek vannak, de a lehető leg rövidebb, mert úgysem kell gyorsan menni, nem a végsebesség számít. http://www.youtube.com/watch?v=fmGytezhPGI pl valami ilyensmi :) tudom a kasztni más..

amugy ez engem is érdekelne, hogy vannak ezek a driftversenyek ? hol szokott lenni, és hogy zajlik ? mennyi a nevezés, mik az alapkövetelmények, stb ?

2014. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Angliában vagyok, úgyhogy nem hinném, hogy ide kijönnél :)
2014. márc. 31. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, hát ezt eltaláltad :D
2014. ápr. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BaluCapt válasza:
Hali. Végülis mi lett a végeredmény? Én most állok neki. Köszi.
2018. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!