Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új autókon már nem divat...

Az új autókon már nem divat az ajtóvédő díszcsík?

Figyelt kérdés

Így olyan könyen lejöhet a festék és karcos lesz és sérült ha a garázsfalának ütődik véletlen nyitáskor.

Pl lehet néhányautóra venni,de a Su Swiftre nem találok, 2020 as évjárat 1.2 hibrid.

Én hasznos dolognak tartom ha jó designes is.Már nem divat?



#Ajtóvédő ,díszcsík,autó,
2020. jún. 21. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan "divat", de például a legújabb Citroen C3 rendesen meg van pakolva, már nem is díszcsíkkal, hanem inkább díszpárnával. Eléggé meglepődtem amikor először megláttam utcán, de szerintem jól néz ki.
2020. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A horizontális díszcsík csak nagyon ritkán védi meg az autót. Gondolj bele, ahány típus, annyi fajta ajtó kialakítás/magasság. Mindegyik máshol ütné meg az autódat, így annak az esélye, hogy egy ilyen díszcsík kapja az ütést, kicsi.


Egyébként simán lehet ilyet kapni: [link]

2020. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az az,szerinted 2020 as évjáratra is lehet kapni vagy a 2017 es is jó a 2020 as ra?
2020. jún. 21. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmi, amit a 2-es linkelt, volt az előző 2005-ös autómon. De nem ez a fekete változat, hanem színrefújt, fényezett. Ha az megsérül, azt is újra kell fényeztetni, cserélni, szóval nem sokkal kisebb macera, mintha maga az ajtó sérülne meg. Tanán annyi, hogy mivel műanyag, ha valaki nem foglalkozik vele, úgy hagyja karcosan nem kezd el rozsdásodni hosszabb távon sem. De karcos, ütött-kopott autóval járni meg elég igénytelenség.

A mostani kocsim, 2018-as. Valóban ezen már nincs ilyen csík. Eddig fel se tűnt.

2020. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem se sokat véd, ellenben kellemesen alárakódik a kosz, por és mosóba még 5 perc mosás után is folyik ki belőle a poros víz.
2020. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szimplán ronda, és kevéssé véd.

Saját magad, a saját autód ajtaját csak nem csapod neki a falnak, annyira nem lehetsz béna. Másokkal szemben nem kisebb az esély, mert minden autó más.

Nekem 2009-es autóm van (2008-bna jött ki, már azon sem volt)

2020. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem mit mondtok ,

csak tudjátok a parkolóban,aztán vigyázok én ne csapjam a másik autóra a ajtót de vannak nem odafigyelők ,abban igazam van?


A garázsomban már fogattam fel az oldalfalra padlószőnyeg csíkot ,biztonság kedvé ért.


Hát féltem ,ez van.

2020. jún. 22. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:

De pont ezt írta mindenki, hogy te vigyázol, talán. Bár ha már ki kell párnázni a garázst...

Viszont a másik hülyeségétől kevésbé véd. Minden autó máshogy néz ki, más magasságban, máshogy görbül az ajtó. Simán lehet, hogy nem a díszlécnél csapódik neki.

Vegyél ilyen "cross", "country" és hasonló autókat, azokon általában van

2020. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!