Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hűtőrács és díszcsíkok színre...

Hűtőrács és díszcsíkok színre fújása?

Figyelt kérdés

Kérlek nézzétek el nekem ha hülyeséget kérdezek, nő vagyok, ráadásban szőke is :D


Szóval, van egy fekete vw kombi passatunk, aminek a hűtőrácsát, jelet, illetve az ablakok körüli ezüst díszcsíkot szeretném lefújni pirossal. Kérdés, hogy milyen festéket (lehetőleg sprayt) vegyek, kell-e mattítani előtte (a krómozás miatt), kell-e alap-szín-fedő, vagy elég csak színt használni?


Szőke nő létemre, elég sok mindent meg tudok csinálni, de ezt még nem próbáltam, ezért kérek tanácsot.


Illetve, ezt bárhol, forgalmiban pl. kell jelezni? Most tervezünk felnit is venni, azt is tervezem pirosra színezni, olyan festék kellene, ami bírja a strapát.


2018. febr. 12. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább add el a krómcuccokat róla jópénzért, és vegyél rá simát. A króm amúgy a magasabb felszereltséget jelzi, és amúgy is kár lenne értük. Sokan vannak, akik elcserélnék veled, és még fizetnének is érte.


De mielőtt tönkretennéd azt az autót, gondolkodj el, hogy milyen röhejesen nézne ki a terveiddel.

2018. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerintem nem nézne ki röhejesen, de köszi a tippet
2018. febr. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!