Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szélvédő tisztás, mitől ilyen?

Szélvédő tisztás, mitől ilyen?

Figyelt kérdés

Utobbi 2 hétben vettem észre, hogy ilyen furán foltos kivülről a szélvédő. Szárazon még nem is látszik de ha víz éri vagy ablakmosó akkor befoltosodik. Fa alatt is szoktam állni.

Átdörgöltem ablakmosóval és utána ruhával áttöröltem de mégis olyan. Mi lehet ez és mivel kéne leszedni? Először arra gondoltam, hogy fagyálló vagy hasonló de én töltöttem bele eddig is az ablakmosó folyadékot ráadásul nem is gagyit.


2020. jún. 21. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a fáról lecsöpögött valami ragacs? Esetleg gurulj be vele egy autómosóba, szerintem azzal tuti lejön.
2020. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld sima mosogatószerrel lemosni.
2020. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
alkohol az leszed sok féle zsírt meg olajat, esetleg még konyhai zsíroldóval, az üvegnek egyik sem árt csak a fényezésre vigyázz
2020. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Konyhai zsíroldó jó ötlet arra nem is gondoltam. Most esett de ha kicsit jobb idő lesz megpróbálom lemosni azzal.
2020. jún. 21. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a 2. válaszom.
2020. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jar mosogatószerre gondoltam az oldja a zsírt.
2020. jún. 21. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!