Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Terepjárót szeretnék venni.201...

Terepjárót szeretnék venni.2010 utáni 190 LE Nissan Navara lett kinézve.Jó választás-e ez a pickup vagy inkább Mitsubishi L200 a jobb választás? Nagyon megköszönném a segítséget.

Figyelt kérdés
A Navarrának mik a buktatói?Itt utána olvasva már elbizonytalanodtam a vásárlásával kapcsolatban.

2020. jún. 22. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Pathfinder járt a kezemben jó sokáig. Kb ugyanaz a navara is. Nem egy nagy szám. Hátul nem sok hely van. Valami mindig szétmegy benne, több 100 ezer alatt soha nem jött ki a szervízből. Állítólag legtöbbjének az alváza repedt, olyan gyenge. Belül kezd széthullani minden műanyag mint egy ifa-ban. A motor viszont lendületes, erős.


Terepen sima gumival szó szerint okádék. Elakad egy vakondtúráson is. Difizár rendszeresen bentmarad emiatt ügyetlenebb sofőr szétszakít benne mindent.

Turbo szeret kifeküdni. Most éppen az olajnyomás megy el menet közben, újra kell indítani. Elég jól néz ez ki a pályán.


Nissanban nagyot csalódtam.


L200 talán lehet jó de olvass utána fórumokon. Lehet az is alváztörős.

2020. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normál felhasználásra teljesen jók. Lehet látni a neten kettétört példányokat, de alapvetően többszázezer km-t bírnak ezek, közúton, földúton, úgysem offroadotni kell ezekkel.
2020. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem pont terepre kellene és utánfutót vontatni, mivel méhész vagyok.Akkor a Navara kilőve.Nem tudom, hogy melyik pickup lenne a jó.A Ford Ranger sem a legjobb ahogy hallom.A Hilux meg nagyon drága és csak az sr felszereltségűben van ködlámpa ami ugye jó ha van, főleg ha vándorol az ember.Az L200-ast dicsérték nagyon a terepjáró képességei miatt, viszont nekem meg csak a két utólsó széria tetszik, ami elég drága még.

2020. jún. 24. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahova a méhekkel mész, utánfutóval, ott a Navara simán hátsókerékhajtással is elmegy, ne félj.
2020. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kinek eddig mondtam,hogy Navarát szeretnék venni, mindenki óva int tőle.Azt mondják,hogy nagyon sok a fentartási költsége,ide előtt elszakítja a vezérműláncot, aminek a cseréje 450 000ft.Gyakran kimegy az elektronikus jeladó az összkerék meghajtáshoz,tipikus hibája,hogy a kormányban elszakad a spiráltekercs,törik az alváz.Nagyon tetszik az autó de megakarom magam kímélni a felesleges kiadásoktól.
2020. jún. 25. 13:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ahányat láttam, mindegyik nagyon jó volt, sőt, én is Navarát akarok venni a jövőben. De ha nem, akkor ott van a Hilux és az L200.
2020. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Maradok a Navaránál.Ma beszéltem egy ismerős szerelővel és azt mondta, hogyha rendes időben elvan végezve a szerviz, akkor nincs vele probléma.Azt monda ,hogy a tulajdonos igényeitől függ minden.
2020. jún. 26. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!