Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 300000 Ft-ért ebben a kategóri...

QQRIQ20 kérdése:

300000 Ft-ért ebben a kategóriában melyik a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Szóval 300000 Forintért olyan autót keresek, amelynek az üléspozíciója magas, illetve a hátsó üléseket síkba lehet dönteni. Én eddig ezeket néztem, várom a javaslatokat és további ötleteket. (Tudom, hogy ezek az autók nem jó állapotúak, megbízásos alapon keresgélek.)


Suzuki Wagonr+

Renault Scenic, Kangoo

Citroen Berlingo/ Peugeot Partner



2020. jún. 23. 16:04
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
65%
300-ert maximum suzuki vagyonőr lesz ami talan vallalhato.....a többi ennyi penzert mind rom lesz.
2020. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Pontosan
2020. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Annyira cuki vagy, nyuszi.

Pénzed nincs kocsira és azt hiszed van válogatási lehetőséged 😂😘


Meglepődnék, ha a 300k wagonr olyan állapotban van, hogy ne kelljen 80k-t még rákölteni, de az az rgyetlen opciód.

2020. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves Nyuszi! Írtam, hogy nem nekem lesz az autó. Én sem értek egyet az elvvel, de megpróbálok segíteni. A többieknek köszi a választ, ment a pipa.
2020. jún. 23. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem ér ugyanazt a becézést használni, kérek egy egyedit! 😚
2020. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem! A baj ott van, hogy nem úgy kellett volna kérdezni, hogy "melyiket", hanem hogy "mennyiért".

Mert 300 ezer nem pénz egy autóért, max bontószökevényért.

2020. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!