Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb választás...

Melyik a legjobb választás 2018-ban ebben a kategóriában? Mazda6, SuperB, Mondeo,508, Megane.

Figyelt kérdés

Nem igazán értek az autókhoz, mindegyiket dicsérik, de mi a valóság? Csak új autóban gondolkodok, szalonból. Részletre fogom venni, 7-8M amit rászánnék. Eddig csak kisebb autóim voltak.

Hosszított kivitel jobban tetszik a pakolhatóság miatt, de sedan is szóba jöhet.

Esetleg javasolni tudnátok valamelyiket, vagy akár egy teljesen mást? Köszönöm.



2018. márc. 10. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megane kisebb mint a többi, ha a pakolhatóság a lényeg akkor mondeo/superb kombi.
2018. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ésszerűen SuperB, olcsósított Passat, viszont bitang jól néz ki az új szerintem. De azért a Mazda 6 sem kutya...
2018. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Mindjárt jönnek a "6 havi fizetésből vegyél autót" meg a "tönkreteszed az életed a hitellel inkább válassz egy 10 éves autót" válaszok.

Ha belefér vegyél hitelre (vagyis lízingre), de csak is fix kamatosra.


A legmegbízhatóbb a Mazda 6 szívóbenzin motorral, és egy alapos alvázvédőzéssel vásárlás után.

Ha azt akarod hogy kihúzza komolyabb javítás nélkül amíg lejár a lízing, akkor csak is ezt vedd.

2018. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
2018-ban az a legjobb prémium szedán amit utólag az új tulajnak kell alvázvédőztetni? Ezt komolyan gondolod?
2018. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt írtam hogy a legmegbízhatóbb. Ez a legésszerűbb, legkevesebb pénzből fenntartható a felsoroltak közül.

Abba hogy alvázvédőzni kell senki nem hal bele, és ha megvan onnantól öröm és boldogság.

2018. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Superbre 7-8M az nagyon karcsú, csak a fapados Active felszereltség jön ki belőle. A többi márkában nem vagyok naprakész.

Skodánál maradva ennyiből egy jól (jobban) felszerelt Octaviát vennék.

2018. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
8M-t ugy nézzétek, hogy az szalonban egy kb 9M ftos autó, manapság 10% fölött simán engednek az árból. Opel, Ford még 20%ot is, a listaárból.
2018. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mazda 6
2018. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Képbe került még a Kia Optima is, nem tudom ez a fentiek mellett mennyire versenyképes?
2018. márc. 16. 02:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem szűk volt az Optima beltere a Skodákhoz kėpest.
2018. márc. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!