Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet az, hogyha megyek...

Mitől lehet az, hogyha megyek full gázon 70-80-al akkor elfogy az anyag és a motor megáll? Félgázon viszont ha megyek nem csinálja ezt! A súbertűn nem lehet állítani és a a benzin pedig rendesen folyik.

Figyelt kérdés
Olyat is csinál, hogy nagy sebességnél ha behúzom a kuplungot megáll a motor, kiengedem megy tovább. De ezt is akkor szokta mikor 70-80-al megyek és utána hiába húzok gázt megáll.
2020. jún. 24. 16:55
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
48%
Attol lehet hogy rossz
2020. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt más benzinkút üzemanyagával is csinálja?
2020. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig ugyan ott tankolok.
2020. jún. 24. 18:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg valami mas tanacs/tipp?
2020. jún. 25. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Én először megprobalnek máshol tankolni, és ha utána is csinálja, akkor lehet találgatni. Igaz szgk-val, de nekünk is volt olyan, hogy ha egy bizonyos kútnál tankoltunk, akkor menet közben lefulladt, meg ilyenek.
2020. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem attól van hiszen lassabb tempónál addig megy míg ki nem fogy a tank
2020. jún. 25. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem szervizben meg kéne nezetni! :)
2020. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!