Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem megy rendesen a...

Miért nem megy rendesen a motorom? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy peugeot (Nem tudom jól írtam e) xps 50es 2004es motorom, erősített fő tengellyel, 75ccm-es hengerrel. Valami oknál fogva 40nél nem megy többet, előtte viszont nagyjából 100km/h-val is kepes volt menni. Valami ötlet hogy mi lehetne a baja?

2020. jún. 7. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a 100-at honnan veszed? Te mentél vele annyival, vagy az eladó mondta?

Miért kellett hengert, és főtengelyt cserélni?

2020. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Odafele meg lejtos volt az ut es akar meg is kozelitetted a fenysebesseget ... visszauton viszont az emelkedo miatt tolnod kellett a motort.


Motorozz az alfoldon :)

2020. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenném, én mentem vele 100at. 80mutat az óra. Szem mértékre 100volt. Ezeket azért kellet cserélni hogy bírja a 75ccm-es blokkot.
2020. jún. 7. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek üzenném:

"Szem mértékre 100volt." Nagyon profi motoros lehetsz.

"Ezeket azért kellet cserélni hogy bírja a 75ccm-es blokkot."

Mi az az ezeket? Henger írtál, és főtengelyt.

Egyébként 75ccm-es blokk nincs, az a hengerűrtartalom.

Akár tudnék is tanácsot adni, de a hozzáértő szaktudásod miatt inkább keress fel valakit aki (veled ellentétben) ért hozzá.

2020. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!