Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 550.000 Forintért milyen...

550.000 Forintért milyen autót ajánlottok, véleménnyel, tapasztalattal?

Figyelt kérdés

Hosszú útra használnám. 17 éves vagyok, a szüleim elköltöztek az ország másik végébe, én nekem pedig nincsen mivel járnom. Vonatot sajnos nem bírom, mindig rosszul vagyok rajta. Oszkárt próbáltam de elszálltak az árak. Tavaly nyáron és tavasszal és ezen a nyáron össze szedtem egy kis pénzt, 650.000 forintot. (Tavaszi szünetben természetesen). Az iskola miatt maradtam az ország ezen részén.

Annyi kikötésem lenne, hogy turbódízel legyen. 2 okból is, alacsony fogyasztás, hosszú távra jobb (450km). De esetleg bónusznak jöhet, hogy mióta jogsim van csak dízelekkel mentem :) :D

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2020. jún. 24. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Régebbi Passat? Ha sokat fogsz pályázni, nem árt, ha nem kicsi a kasztni.


Ugye nem ide jöttek Sopronba? :/

2020. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Szabolcsból jöttünk, Körmendre :)
2020. jún. 24. 20:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is néztem Passatokat! Tetszenek is, de természetesen ennyi pénzért nem a kinézet a legfontosabb :)
2020. jún. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!