Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E39 vásárlás?

BMW E39 vásárlás?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy E39-et venni. Kettő típus érdekelne 530d vagy 528i, mert mindkettőnek megvannak az előnyei

Ez egy másodlagos játszós autó lenne amire túl sokat nem szeretnék szánni maximum 700-1milliót

Milyen értékben érdemes vásárolni illetve mikre kell odafigyelni? Dízelnél gondolom adagoló turbó stb

Nem a patika állapot a lényeg hanem hogy menjen és azért ne kelljen hetente blokkot bontani és manuális váltóval legyen

Milyen árban keresgéljek?



2020. jún. 25. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

arra érdemes figyelni, hogy ilyen kocsit csak akkor vesz az ember, ha

1) ért a kocsikhoz és meg tudja szerelni saját maga

2) unatkozó milliomos és van pénze alkatrészre

2020. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 D. Brasco ***** válasza:
Dunát lehetne rekeszteni az oldalon az E39-es kerdesekbol.........viszont egy biztos,szerintem neked teljesen felesleges ilyet venned,főleg ha te az 30D-n adagolót keresel.......mindezt 7kiloert.......
2020. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy erre a típusra ennyi idősen már kell költeni, nem lehet félmegoldásokat csinálni, mert előbb-utóbb meg fogod szívni vele. Ha valami baja van, érdemesebb elvinni egy szerelőhöz és rendesen megcsinálni, mert különben csak nyűg lesz használni.
2020. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
E39-et ráadásul hobbiautónak csak akkor van értelme megvenni, ha van 4-5 milliód a kocsit megvenni plusz szervizelni esetleg újrafényezni. Nem olcsó mulatság, csak azért mert 20-25 éves nem csak a kora miatt ilyen olcsóak, ráadásul ennyi idősen már a szerviz sem lesz az. De ha költesz rá rendesen akkor egész jó kis hobbiautó lesz.
2020. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Valahogy éreztem hogy sokkal előrébb nem jutok ha itt kérdezek róla

Először is valamilyen szinten értek az autókhoz és tudok szerelni, nem profi szinten de eddig sikerült megoldani mindent

És nem mindennapi használatra keresek autót hanem egy olyat amit el lehet vinni rúgni párszor és elmegy azért 1-2 ezer km-t hozzányúlás nélkül

Ismerősöm vett 400e ft-ért rugdosós autót és hengerfejtömítésen kívül semmi problémája nem volt pedig már belehajtott majdnem 10000 km-t (!) és napi szinten hajtja

Az meg hogy adagolót írtam meg turbót az csak egy példa volt, mert egy dízelben általában ezek tudnak még elromlani leggyakrabban meg amik komolyabb tételek

És egyáltalán nem felesleges mert a mostanit már nem szeretném széthajtani mert túl jó állapotban van hozzá

2020. jún. 25. 20:57
 6/13 anonim ***** válasza:

#5 A 10 ezer km semmi, én 85 ezrediknél járok már nagyobb hiba nélkül.

Amúgy ahhoz, ha "rúgni" szeretnéd vinni és mellette hosszabb távokat is lenyomni, nem elég az otthoni "érek hozzá valamennyire" szint. Rendesen kell szervizelni, ha valami elromlik elvinni rendes szerelőhöz és rendesen megcsinálni, nem otthon összetákolni. Pláne a dízelnél, egyik ismerősöm 530D-je éppen így égett ki, mert annyira értett az autószereléshez.

2020. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"éreztem hogy sokkal előrébb nem jutok ha itt kérdezek"

Semmi baj, vedd meg, azt lesz ami lesz, ha már úgysem hallgatsz senkire mert csak az lehet jó vélemény ami egyezik a tiéddel. Akkor minek tetted fel? Pláne ha értesz is az autószereléshez.

2020. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1 millió felé már elég szép állapotúakat találni.

3-400-ért ne vegyél, olyannal csak a tezsvírek rúgatják, utánuk meg dől a kocsiból a kékes füst.

2020. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"pedig már belehajtott majdnem 10000 km-t (!) és napi szinten hajtja"


hát én azt hittem keveset megyek a kocsival...de ezek szerint rengeteg az évi 20ezer kilométer...

2020. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 akkor én a havi 7000 kilóméteremre nem is mondok semmit xdddd
2020. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!