Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gáz egy 36 éves autóval járni?

Gáz egy 36 éves autóval járni?

Figyelt kérdés
1984-es Ford Orion 1.6 karburátoros, nagyapámtól örököltem, napi használatban van, biztonság kedvéért havonta átnézetem, sokat nem kell rá költeni, plusz pár dolgot én is simán megjavítok rajta. De mindenki ijesztget, hogy majd tönkre megy, sokáig nem húzza, miért nem veszek egy Swiftet inkább. Valóban ennyire gáz lenne egy 36 éves autó?
2020. jún. 25. 22:37
1 2 3
 1/21 crudy ***** válasza:
81%
Mond meg nekik, hogy ez a roncs mar 36 eve birja, mar bizonyitott. Es ha valami elromlik? Az o autojuk esetleg nem szokott?
2020. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

A swift az miért jobb, de tényleg??? Semmivel sem jobb, és egyáltalán nem is biztonságos, papírból van.

A fordod szerintem menő, ha szereted és megy, akkor teljesen jó. Egyébként ráérsz akkor autót venni ha tényleg elromlik, nem kell előre hülyeséget csinálni. Pláne úgy, hogy gondolom ennek az autónak érzelmi értéke is van.

2020. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Az a gáz, hogy azzal foglalkozol, hogy ki mit gondol. Amúgy elárulom, az emberek 99,9%-a le sem xarja mivel közlekedsz míg normálisan közlekedsz.
2020. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem gáz, ha jó állapotú, nem eszi a rozsda és nem lelakott belülről. Ja és ha hobbiautónak használod és nem elsődleges kocsinak.
2020. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kicsit a fényezése van bemattulva, rozsda szerencsére nincs, amin én is csodálkozom, ennek típus betegsége. Beltere kulturált, arra mindig ügyelt papám. :) Érzelmileg is kötődök ehhez a szekérhez, bár naponta használom, persze csak munkába járásra.
2020. jún. 25. 23:10
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Akkor teljesen jó, én biztos továbbhasználnám a helyedben.
2020. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Ja hogy a családé volt? Akkor használd nyugodtan, hiszen te tudod a legjobban hogy jó kezekben volt.
2020. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem gáz. Nekem ennél 3 évvel öregebb van. Helyben azt használom és tökéletes.
2020. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Én mondjuk inkább azért nem járnék már vele napi szinten, hogy ha ennyi ideig ilyen szépen megmaradt, akkor megóvnám kvázi hobi autónak. Meg mégis örökség is
2020. jún. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha tehetem, persze inkább nem megyek vele, mint most ebben felhőszakadásban. Garázsban áll. :)
2020. jún. 26. 07:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!