Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gáz egy 36 éves autóval járni?

Gáz egy 36 éves autóval járni?

Figyelt kérdés
1984-es Ford Orion 1.6 karburátoros, nagyapámtól örököltem, napi használatban van, biztonság kedvéért havonta átnézetem, sokat nem kell rá költeni, plusz pár dolgot én is simán megjavítok rajta. De mindenki ijesztget, hogy majd tönkre megy, sokáig nem húzza, miért nem veszek egy Swiftet inkább. Valóban ennyire gáz lenne egy 36 éves autó?
2020. jún. 25. 22:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez már inkább menő, mint gáz.
2020. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%

Te tudod, hogy az igényeidnek megfelel-e.

Nekem is van egy 42 éves autóm. De napi használatra, pláne hosszabb autópályás munkautakra nem azt használom. Tényleg csak hobbiautó. Jó időben, hétvégente hozom ki a garázsból és csak a környéken járok vele. Parkolóban sokan szokták megbámulni, fotózni.

2020. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
CSináltasd akkor meg az OT vizsgát és akkor még sokat is fog érni.
2020. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha jó állapotú az autó, én kimondottan büszke lennék rá. És nagy pacsi, hogy használod naponta az autót, utálom, mikor valaki beletol vagyonokat egy régi autóba, aztán egy évben 1x hozza ki. Az nagy élmény...
2020. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%

Ne érdekeljen. Sőt, szerintem egy szép állapotú régi autó nemhogy nem gáz, hanem kifejezetten érdekes. Én örülni szoktam, ahányszor látok valamilyen régi vasat, ami szemmel láthatóan rendben van, mégis kiviszik az utcára.

Egy Swift meg tényleg semmivel nem jobb. Lehet, hogy könnyebben fenntartható, lehet, hogy kevésbé kell rá vigyázni mert mindent is kibír a technika, de egyébként egy csörgő-zörgő, kanyarban már kis tempónál is elszálló, kényelmetlen szükségautó, szerintem az Orionod kényelmesebb is, és balesetben talán még jobban is megvéd (bár sokkal biztos nem).

2020. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem egy szakadt, lepukkant rozsdahalom, hanem youngtimer-hez méltó állapotban van, akkor nem gáz
2020. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%

Becsüld meg azt a gépet, manapság már ritkaságnak számít! Ha egy kicsit szépítgetni akarod, van hozzá egy hátsó spoilerem a csomagtértetőre és egy előre a lökhárító alá a köténylemezre. Eredeti Ford Foha, autón még sosem volt. Ha eljössz érte dél-pestre, ingyen megkapd mindkettőt :)

Ilyen a hátsó:


[link]

2020. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
46%

Érdekes mentalitású emberek járnak ide a gyakorira. Fölajánlottam ingyen alkatrészeket a kérdezőnek, erre lepontoztak! Az még érdekesebb, hogy a felajánlás óta eltűnt a kérdező!

Lehet, hogy nincs is ilyen autója csak trollkodott egy jót?

2020. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#18 Jelen. :) Ha járok arrafelé a nyár folyamán akkor írok privátban. Köszi a felajánlást! Amúgy én se hinném el, hogy létezik ilyen autó, ha nem lenne, 22 éves fejjel.
2020. jún. 30. 23:19
 20/21 anonim ***** válasza:
56%
Rendben, de igyekezz mert lomtalanítok csak sajnálom kidobni azért van még meg!
2020. júl. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!