Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne lecserélniba Fiat Stilo 19.jtd-t egy egyszerű régi de jobb állapotú, keveset futott suzukira?

Figyelt kérdés
Naponta ingázok oda-vissza 80 km-t és most kicsit el vagyok keseredve mert a fiat stilommal kb egy hónapja elég sok gond volt, és arra gondoltam hogy inkább eladom és veszek egy egyszerűbb autót, mondjuk egy suzuki swiftet amiben se turbó se semmi felesleges dolog nincs csak annyi ami ahhoz kell hogy menjen egy normál 90-100 km/h-s tempót és ha valami baja lesz akkor nem kerül ennyire sokba a javítása. Vagy azzal meg ilyen használat mellett annyival több gond lehetne hogy hasonlóak lennének a költségei? Jelenleg nem tudom mit csináljak, hiába mondják hogy az 1.9 jtd jó motor és a dízel jobb az ingázásra, ha megadja magát, az már nagyon nagy kiadás lenne.
2020. jún. 26. 13:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És a dobloban 6 sebességes a váltó? A stiloban 5 sebességes. Kb 2000 körül szoktam váltani, meg afelett szoktam jobban gyorsulni is, nem tudom hogy ez jó e így, vagy mi az ideális. Amúgy én se vezetek gyorsan, 100-110 között
2020. aug. 1. 09:43
 12/13 anonim ***** válasza:
5-ös váltó van benne. 2000-nél váltok, nem szoktam pörgetni, max 2200-ig ha jobban kell gyorsítani. Hideg motornál lassan egyenletesen gyorsítom, nem taposom a pedált hogy hirtelen elerje a 2000-es fordulatot.
2020. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. aug. 6. 13:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!