Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent a 20%-tól elvihető...

Mit jelent a 20%-tól elvihető egy használt autónál? Többi lent!

Figyelt kérdés

Több használt autónál is láttam, hogy 10% meg 20%-tól elvihető. Hogy kell ezt pontosan elképzelni (tudom mennyi a vminek a 20%-a, nem erre gondoltam :D)? Odamegyek, kicsengetem az eredeti ár x %-át, és írunk valami szerződést, hogy havonta ennyit meg ennyit fizetek be törlesztő részletként

valamennyi előre megszabott időn át?

Továbbá, mennyit szoktak kérni havi törlesztőbe ilyen esetekben? Mondjuk legyen példaként egy autó ára 3 000 000 Ft és 20%-tól elvihető.

Másik ide vonatkozó kérdésem, hogy általában van lehetőség arra, hogy ne csak a törlesztő részletet fizesse az ember, hanem attól nagyobb összeget is?


2020. jún. 26. 21:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még valami: mi kell ahhoz hogy az ember kapjon így hitelt? Mert gondolom kapsz valami hitelt és azt kell fizetned majd.
2020. jún. 26. 21:19
 2/12 anonim ***** válasza:

Szeva


Ha rám hallgatsz veszel fel a bankmonitor alapján személyi kölcsönt.

A héten is csökkent államilag a kamat.

Ehhez de autó hitelhez is munkáltatói kell.

Aztán bemész és kis alkudozás után kihozod a kocsit.

Rögtön tiéd a törzskönyv.

A hitelt meg fizeted.

Én másfél millát havi 23 ezerrel fizettem.

A bankok ajánlata állandóan változó, szal ezért kell a bankmonitor,az független ajánló.

2020. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jah, persze függ a futamidőtől is.

Én 5 évet választottam

2020. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Láttam az előbb olyan hirdetést, ahol azt is leírta mennyi a futamidő meg mennyi a törlesztőrészlet, gondoltam utánaszámolok már. Arra jött ki a dolog, hogy egy átba*ás, mert kb 1,2 millával többe került volna úgy, mint az eredeti teljes ár.

2020. jún. 26. 21:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy többe kerül mint az eredeti ár sokall, mert a bankoknak is megkell élni valamiből.
2020. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az autóhitel elég drága dolog, mert ott keres rajta még a kereskedő is.

Ezért írtam a személyi kölcsönt.

Egyébként így kell, számolj utána!

A bankmonitor egy frankó oldal, ugyan ilyen a bankráció is.

Ha majd vennék házat, használd akkor is.

Mindig a legjobb ajánlatokat dobja ki, mert az összes bankkal kapcsolatban vannak.

2020. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bazz, valamit nem jól írtam.

Nem stimmel a szám. Igazából nem sokáig törlesztettem, mert kifizettem végül egyben.

2020. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na, megnéztem neked.

A bankmonitor szerint most 3 millát adnak neked 57 ezres törlesztőre.

60 hónapra, azaz 5 évre.

Számolj utána mennyit fizetsz vissza 3 Milla helyett. Szerintem nem rossz és ilyenkor alkudni is tudsz, mert készpénzre hozod ki.

2020. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Annyit tennék hozzá a számolgatáshoz, hogy 5 év "fix" törlesztőrészletre ne nagyon számítsatok, főleg egy gazdasági válság közepén.


Simán lehet abból a 3 millából a végén 6 milla, ha nem is veszted el közben a munkahelyed.


Egy használt autóra.


Csak óvatosan.

2020. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek fixen.
2020. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!