Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi cicereghet az autó elejénél?

Mi cicereghet az autó elejénél?

Figyelt kérdés
Menet közben egyenesen illetve balra dőlve hallatszik cicergő hang de nem mindig csak néha néha. Finomabb fékezés közben is hallani. Többszöri keményebb fékezés után nem hallottam de persze lehet nem függ össze ezzel mert egyébként sem mindig hallani. Mire gondoltok mi okozhatja? Focus 1.4 2005 ferdehátú.

2020. jún. 30. 23:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bal első kerék irányából jön a zaj.
2020. jún. 30. 23:14
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Kopott fékbetét/féktárcsa kombó.
2020. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az nem hiányozna. 5000km-el ezelőtt cserélve lettek. :/
2020. jún. 30. 23:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt innen senki sem fogja tudni megmondani.

Ha te magad nem értesz hozzá, akkor keress valakit aki meghallgatja.

2020. júl. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ne csináljátok meg :D csak ha tapasztaltatok már ilyet akkor mi volt a gond? Erre vagyok kíváncsi:)
2020. júl. 1. 08:22
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

AZért jó lenne ha elgondolkoznál, mert van sok olyan tünet meg rendellenesség hogy még a nagyon jó és tapasztalt szerelő se tudja rögtön , ott megállapítani hogy mi baj.

És olyankor szól a kollégának, hogy : Józsi gyere már , hallgasd mi lehet ez.

2020. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen és pont erre a több tünetre volnék kíváncsi ha nem esett volna le ezidáig :)
2020. júl. 1. 09:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy autó 1millió+ alkatrészből áll, aminek 3/4-e a sofőr előtt van. Szóval elfogadhatnád, hogy ennyiből senki sem fogja tudni megmondani mi az. Még tippelgetni is csak hülyék fognak. Vedd fel a hangot, töltsd fel, aztán lehet gondolkozni. Ez a pedáltakaró gumitól a kilazult ködlámpáig bármi lehet, ha csak fizikailag nézem a sofőrtől az autó elejéig.
2020. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 veterán vas ***** válasza:

Szivesen segítenék, de nekem eddig csak hörrenések, kalamolások, és slappanások hallatszottak az autómból, cicergés még soha.

Talán még az is problémás lehet, hogy én sosem szoktam balra dőlve vezetni, leginkább egyenesen ülök az ülésben. :D

2020. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te nem segíteni jöttél hanem kötekedni :)
2020. júl. 3. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!