Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fedélzeti kamerát hogyan...

Fedélzeti kamerát hogyan lehet bekötni biztosítékokhoz?

Figyelt kérdés

Nem szeretném szivargyújtóba dugdosni, de nem is akarom felgyújtani az autót, szóval van valamilyen szakszerű bekötési mód az utastéri biztosítékdobozba? Láttam a neten ilyen biztosítékadaptert, amit a biztosíték helyébe kell dugni, és két dróton kiadja a 12 voltot, a tetejére meg be lehet dugni az eredeti biztosítékot, de nem nagyon értem a működését, illetve olvastam, hogy itt sem mindegy, melyik vezetéket hova kötjük.


A kamerához elvileg lesz egy szivargyújtó-usb átalakító, ezt felhasználnám.



2020. júl. 2. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

én még olyan átalakîtót nem láttam amiről beszélsz, hogy 2 szál lenne


a biztosítékból honnan lenne test?

2020. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is az a gondom, h allandoan fesz alatt van a szivargyujto.. jo lenne ha csak akkor lenne, ha gyujtas alatt van az auto
2020. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Dugjál bele ilyet! Nem egy agysebészet a működése. Lényegében csak le van ágaztatva egy szál a biztosítékról. Ennyit tud. Az eredeti biztosítékot is vissza tudod dugni a tetejébe és leágazás is biztosítva lesz. Kamerához egy 5A-es bőven elég. Testet meg találsz valahol a közelben.

[link]

2020. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Késes leágaztató
2020. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, rosszul emlékeztem, olyan kütyü, amit a 3-as írt, és tényleg csak 1 vezeték jön ki. Akkor már kezdem érteni a működését. A biztosítékdobozban van külön test, amit könnyű felismerni? (elég sok furcsa csatlakozót, érintkezőt látok benne, kisebbet, nagyobbat, amiről nem tudni, micsoda)
2020. júl. 3. 01:35
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Ne kérdezz már hülyeségeket.

HA a testet nem tudsz bárhol találni akkor vidd el aki ért hozzá.

Egy próba lámpával vagy multiméterrel is mindent kilehet keresni.

2020. júl. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!