Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Goodyear vagy Bridgestone a jobb?

Goodyear vagy Bridgestone a jobb?

Figyelt kérdés
ABS nélküli E11 Corollán esedékes lenne a nyári gumi csere, 175/65/14 a méret, nagy különbség nincs a középkategória és prémium között, így inkább a jó minőség fele hajlanék. Bridgestone vagy a Goodyear a jobb gumi márka. Ezek most a legolcsóbbak.
2020. júl. 4. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 évszakos Bridgestone van az autón, pár hónapja vettem, teljesen meg vagyok vele elégedve.
2020. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ezen a szinten szinte az ár dönti el, hogy melyiket veszed. Nem hiszem, hogy éreznél különbséget a kettő közt. Én azt venném, amelyiknek szimpatikusabb a mintázata. Mindkettő gyártó az élvonalhoz tartozik.
2020. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használtam mindkettőt. (Eagle F1 Asymmetric 3 vs. Turaza T001, mindkettő 225/45R17-es méret.) És ami még fontosabb, voltam mindkettővel vezetéstechnikai tréingen, ahol olyan határhelyzetekben ki tudtam próbálni mindkettőt, amit közúton jó esetben soha. Nálam a Goodyear toronymagasan nyert.
2020. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!