Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001-es Mitsubishi Space Star...

2001-es Mitsubishi Space Star 1.3 Comfort autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
450000 HUF, jó állapotú. Nem ismerem a márkát, szerintetek megbízható, milyen áron fenntartható?
2020. júl. 6. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
20éves... szerinted innentől lehet megbízhatóságról beszélni?
2020. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, rengeteg 15-20 éves autóval rendelkező ismerősöm van, bár nekik swift van golf meg opel, de nem panaszkodnak rájuk. Nyilván értelmes keretek között értem a megbízhatóságot. Értsd jól. Költeni kell rá nyilván, fogok is, de nem mindegy, hogy mennyit. Mert nagy valószínűséggel egy 20 éves Swiftre sokkal kevesebbet kell költeni, mint egy 20 éves Mercedesre, ha elromlik rajta valami. Mivel nem ismerem a Mitsubishi Space Start, ezért kérdeztem...
2020. júl. 6. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha nem rohad akkor jó.


Karosszériás munka drága 300 ezer, még egy Golfra is. Ha az nem kell akkor igen jól jársz.


Nekem is bejön a space star csak dagadt vagyok és inkább egyterüm van, gondolkodtam, hogy lefogyok és beszerzek egy ilyet, még anno, de nem lett. Népitéleten 4 csillagos,ami ritka.

2020. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy 2000-es évjáratú SPACESTAR 1.3 kocsink. 7éve vettük. Olasz import - nem rozsdásodik. 7 éve garázsban tartjuk. Második autónak használjuk 5-10eKm/év.

A karbantartási, javítási költségek nagyon kedvezőek.

Ritkán én is használom. Mindig meglepődöm milyen kellemes vezetni. Nagyobb, erősebb autóhoz vagyok szokva, de nem tudok belekötni ebbe a kocsiba. Az új SPACESTAR viszont nagyon kicsi ehhez a régi modellhez képest.

2020. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!