Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gazdaságilag melyik lenne...

Gazdaságilag melyik lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

Renault Fluence 2016 53 000 km-el, 2.5 millió Ft-ért magánszemélytől, vagy kereskedesből Duster 4.4 millioért?


Ha használatat vennék, akkor a maradék 1.9 millióból epitenék garázst, elektromos kapuval, ha marad még, akkor a kert kapna egy fedett, betonozott grillező, ücsörgő részt. Ha pedig új autót vennék, akkor a második projekt fél évet csúszna. Igazából nagy igényem nincs új autóra..


2020. júl. 6. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Gazdaságilag egyik sem jó.

Nem haszongépjárművet akarsz venni, és nem autószerelőként építesz garázst.


Ha nincs garázsod, én azt választanám. Véded az autódat vele.

2020. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Négy éves autónál biztosan le kell cserélni az összes folyadékot (vagy legalábbis leellenőrizni, hogy betartották-e a szervizt), és esetleg fékbetétet cserélni. Tehát 100-as alatt meglesz a kezdeti ráfordítás. Új autó vásárlásánál hamar észre fogod venni, hogy hasonló összeget rá kell költened (1. kötelező szerviz, gumiszőnyeg, téli gumi, stb.).

Én egyszer vettem új autót, többször nem hiszem, hogy fogok. Túl sok a "rejtett" költség.

2020. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
két elég különböző autót nézel, nehéz összehasonlítani anélkül, hogy az igényeidet ismernénk. A fontos, hogy én a használtat venném, mert marad pénzem a fontos dolgokra, mint pl. amit írtál.
2020. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül én biztos, hogy a Fluencet venném, és építkeznék a maradékból.
2020. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!