Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem vagy Milton...

Óbudai Egyetem vagy Milton Friedman, ha gazdaságinformatika a cél?

Figyelt kérdés

2019. nov. 1. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
OE. A ZSKF(már Milton) az egy noname diplomagyár.
2019. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat az Óbudaira.
2019. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Milyen konkrét tapasztalatotok van a két képzésről?

Miben különböznek?

Mitől lesz egy egyetem "noname diplomagyár"?

2019. nov. 1. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok elsőéves OE gazdinfón szóval még nem tudok sok tapasztalatot mondani. Tavaly indult először a szak ezen a karon, de tavalyhoz képest sokat könnyítettek rajta, mert akkor nagy volt a bukási arány, főleg a programozás miatt. Nekünk már átrakták második félévre a szoftvertervezés és fejlesztést, helyette most PHP-t tanulunk. A matek a Bécsi úti épületben van, az összes többi óra a 8.kerületben. De egy nap csak az egyik helyen kell lenni, szóval nem kell ingázni egy napon belül. Az oktatók normálisak, azt viszont nem értettem, hogy mivel első félévben felveszik nekünk a tárgyakat, felvettek nekünk egy "Önismerettől az önmenedzselésig" nevezetű szabadon választható tárgyat, amit nem lehetett leadni. Egyelőre nekem tetszik az iskola és a szak is.
2019. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! :) Milyen a lányok-fiúk aránya a szakon?
2019. nov. 1. 21:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyjából 20-25-en vagyunk lányok a 110-ből. :)
2019. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

"de tavalyhoz képest sokat könnyítettek rajta, mert akkor nagy volt a bukási arány"


NIK-en megesik :D

Egyébként Óbudai, egyértelműen.

2019. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ennyire egyértelmű? Találkoztatok Miltonos informatikussal és rossz volt? Vagy mitől ennyire rossz a híre ennek a sulinak???
2019. nov. 2. 16:44
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Az mindig is egy trágya hely volt. Azok mennek oda akiket sehova máshova nem vennének fel. Büfészakokat megszégyenítő az oktatás színvonala is ennek megfelelően.
2019. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, hogy a pletykákon túl ezek a vélemények miből erednek?
2019. nov. 3. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!