Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok olyan autósiskolákat...

Tudnátok olyan autósiskolákat mondani ahol nincsenek korrupt, gazember vizsgáztatók?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze.

De azért jó lenne közölni, hogy hova valósi vagy:D

2020. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Nincsenek korrupt vizsgáztatók, ez csak a lúzerek szemében él így. Egy vizsgáztató sem fog pénzért átengedni (ez a korrupció), mert aztán ha előveszik, ugrik a munkája. Egyszerűen meg kell tanulni vezetni és kész. S ha előre legazemberezed őket, mit remélsz? Mindig egyszerűbb másokat okolni, hibáztatni ugye? Ha meg gondolod, készíts titkos hangfelvételt a gazemberségről és keresd meg a főnökét és bizonyíts. Hidd el, erőből és gyűlöletből nem fogsz tudni megtanulni vezetni, sem a KRESZT. Milyen vezető leszel, ha már előre acsarkodsz? A vezetés nem erőfitogtatás, hanem annak a folyamata, hogy mindenki hazaérjen épségben. Valami nagyon nincs rendben a fejedben. Előre telebeszélte egy rokon, aki 100 óra után megbukott, mert béna volt és ciki beismerni, hogy nem tanult meg vezetni?
2020. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Saját példám sok-sok évvel ezelőttről, amikor még volt külön járműkezelési vizsga a rutinpályán:

A vizsgahelyen találkoztunk az oktatóval a vizsga előtt, és falfehér arccal mondta, hogy sajnálja, de a legvéresszájúbb vizsgabiztost osztották be hozzám, biztos hogy nem fog átengedni, mert ő elsőre senkit nem enged át. Én megvontam a vállam, aztán végigcsináltam a feladatokat. Amikor az út szélénél kellett megállni, kicsit túlhúztam a kormányt, és a felni súrolta a padkát, de azonnal korrigáltam, és a megállás maga már szabályos lett. A végén meg közölte a vizsgabiztos, hogy a padkázás nem volt szép, de látszik, hogy tudom kezelni az autót, úgyhogy gratulál a sikeres vizsgához.

Ennyit arról, hogy valaki véresszájú vizsgabiztos... Akire ezt mondják, az valószínűleg csak unja már a sok tesze-tosza idiótát, akik meg se próbálnak gondolkodni és helyzetet kezelni vezetés közben.

2020. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár a tanfolyamok és a vizsgák díját együtt szokták kifizetni az emberek az oktatást végző cégnek (pl. autós iskolának), de nem ő vizsgáztat, hanem a vizsgadíjat az utalja is tovább a Nemzeti Közlekedési Hatóságnak, mert az ő emberük vizsgáztat. A vizsgabiztosnak semmi köze az iskolához.
2020. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Budapest *
2020. júl. 8. 21:43
 6/12 A kérdező kommentje:
#2 álomvilágban élsz. Én tisztességes módon szeretném megszerezni a jogosítványom.
2020. júl. 8. 21:45
 7/12 imnard ***** válasza:
100%
A vizsgáztatók nem autósiskola függők. Azok bárhol megfordulhatnak az országban, bármelyik autósiskolába mehetnek vizsgáztatni tudomásom szerint.
2020. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Amúgy érdekes dolog, hogy pár ember életében megtanult először (vagy egyszer) valamit (a vezetésre gondolok) és utána milyen magabiztosan idiótáz le és lustáz idegeneket, akiről nem is tud semmit. :D Te megfigyeltel mennyit készültem a vizsgára vagy mi?


Én eléggé lelkesen és szorgalmasan tanultam és gyakoroltam a vizsgára, hiszen nem akarom majd később veszélyeztetni másokat vezetés közben.


Burkoltan jelzik hogy fizetni kéne mert "ez a szokás", kérdezzek meg ismerősöket hogy működik a rendszer. Persze nem fizettem neki és megbuktatott 2x. Pedig nem akarok nagyképű lenni, de magamon is meglepődtem hogy milyen hibátlanul ment minden. De megbuktatott a suttyó. Feljelentést nem tudok tenni, mert ugye nem mondta ki. Vagy be lehet őket perelni?

2020. júl. 9. 22:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Na de miert buktatott meg?
2020. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olyan nincs , hogy te mindent jol csinalsz es csakazertis meghuznak.
2020. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!