Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha beküldtem az adataim egy...

Ha beküldtem az adataim egy autós iskolànak hogy jelentkezem tanfolyamra akkor mikor hívnak már szerződést írni??

Figyelt kérdés
Online lehet náluk bejelentkezni. Mikor hivnak be szerződést irni? Mire oda hivnak gondolom már kész lesz és csak alá kell irni, orvosit is megcsinálják. Irtak emailt hogy elfogadták de mikor hívnak már be?? Mennyi idő?? Ma kuldtem be.

2020. júl. 9. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Este még várhatod.
2020. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A tanfolyam is online lesz? Ha nem, akkor nem szoktak külön behívni, az első órán intézitek majd
2020. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tényleg?? Hetvégéken akarok bejárni?? És az orvosi?? Azt is náluk csinálom.
2020. júl. 9. 17:32
 4/11 A kérdező kommentje:
De én nem azért fizetek hogy a tanfolyamon ezzel menjen az idő.
2020. júl. 9. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Még csak most jelentkeztél. És már ilyen türelmetlen vagy? Nem való neked a vezetés.
2020. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dehogynem nagyon is való. A busz nem való nekem.
2020. júl. 9. 18:47
 7/11 A kérdező kommentje:
De akkor az első nap lesz orvosi meg papirok intézése?? El is megy az egész nap. Nem akarok ezért fizetek miért nem lehet hamarabb külön ezt intézni??
2020. júl. 10. 11:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a jogsi szerzés nem úgy működik ahogy te gondolod.sok meglepetés fog még érni😁ez még csak a kezdett hidd el a végén nem ez lesz a legnagyobb problémád
2020. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na mesélj, akár priviben.
2020. júl. 10. 20:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi ilyen orvosit csinalsz az autos iskolanal? Orvosi alkalmassagit neked a haziorvosodnal kell megcsinaltatni, a kozuti elsosegely tanfolyam meg nem feltetele a kresz elkezdesenek. Ne legyel turelmetlen, szazak allnal sorba kb az autos iskolaknal most, ok is emberek, ido kell, hogy vegezhessek a muunkajukat.
2020. júl. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!