Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosan dudaltak le es most...

Jogosan dudaltak le es most rossz a lelkiismeretem, mit tegyek hogy ne gondoljak ra? Most mar nincs kedvem vezetni se a belvarosba mert benanak erzem magam pedig nagyon régóta van jogsim.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Már 7 eve van jogsim es eleg gyakran autozok de ilyen benazast mint ma még nem kovettem el. Ram is dudaltak meg villogott tuti full ideg lett szegeny mögöttem lévő. Kiintegettem neki meg benyomtam a veszvillogot hogy bocsánatot kerjek.

Igazából az történt hogy savot váltottam es keson vettem eszre hogy rossz helyen vagyok es vissza akartam menni a belsobe es azt hittem visszaenged mert lassitott de vegul gondolom megunta h toketlenkedek es pont raadta a gazt es ahogy visszamentem a belsobe igy neki le kellett eleg erősen fekeznie.. tudom nincs mentsegem ra, tanultam belole tobbet ilyen fáradtan nem ülök autoba.

:D



Viszont most rohadt rossz a lelkiismeretem... Elegge a lelkemre vettem h felbosszantottam valakit a hulyesegemmel. Mondanatok hasonlo benazasokat h ne erezzem magam ennyire egyedül balfsznak? ,:D



2020. júl. 10. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem részben. Ha nem gyorsított volna, akkor még elment volna a visszasorolás, de így koccanás is lehetett volna. Mivel bizonytalan volt hogy mit szeretnél így gázt adott, szerintem részben így jogos volt. De ne törődj ezzel, örülj hogy koccanás nem lett.
2020. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 crudy ***** válasza:
53%
A multkor az asszony bezarta a kulcsot a kocsiba tesco parkoloban. Harom orat vartunk mire haverom megjelent a potkulccsal.
2020. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze, sot szerintem nem reszben hanem teljesen az en hibam. Maskor jobban ügyelek es inkább nem kapkodok ha rossz helyen vagyok
2020. júl. 10. 20:55
 4/13 A kérdező kommentje:
Hahahaaha masodik ez jó 😂😂😂😂
2020. júl. 10. 20:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

eloforsul, például ha faradt vagyok, akkor nem cikázgatok,mert nem tudok úgy figyelni, megyek szépen lassan, amúgy meg megyem, mint a gomba.

De amúgy ha látom, hogy töketlenkednek előttem, akkor sem kezdek el egyből előzgetni, pont ezért

2020. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
#2 Ennek mi értelme? Semmi összefüggés a kérdés meg a válasz között. Vagy ezmiatt volt rossz lelkiismereted?
2020. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy a faluk előtt van ilyen sziget az út közepén. Ott kezdett el előzni, szabálytalanul átment a záró vonalon és a szembejövő oldalon kerülte meg.

Ilyen záró vonalon, forgalomtól elzárt területen is elég sok előzés volt. Láttam egy-pár necces előzést is, mikor épphogy visszatudott sorolni. Volt mikor előzte mögöttem a kamiont, de meglepődött, hogy én ott megyek a kamion előtt utánfutóval, itt félre kellett rántanom a kormányt, hogy ne karambolózzon (rá is dudáltam).

Én mentem már bele körforgalomba körülnézés nélkül, majdnem belémjöttek (rámdudált), hajtottam ki kereszteződésből, kicsit alábecsültem a másik autó távolságát, majdnem belémjött (rámdudált). Volt egy lámpás kereszteződés, itt balra fordultam és rámdudált a szembejövő, utána néztem és telezöldes kereszteződés volt, amit 'nyilas' kereszteződésnek néztem (szerintem elég veszélyes így, mert könnyű benézni). Egyszer elcsaptam egy kis őzet, volt pár vad átszaladás is, kivilágítatlan biciklis, részeg biciklis, körülnézés nélkül lelépő gyalogos (még csak nem is a zebrán), totyogók, akik valamiért 60-al mennek főúton.

2020. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy jogos volt a ledudálás, így én is jártam, de nem tolakodtam át, hanem megfordtam az első lehetőségnél.
2020. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne emészd magad, ez már a múlt.

Bocsánatot kértél, tanultál belőle, ezzel mindent megtettél, lépj tovább.

2020. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki vezet, az csinál hülyeséget. Nincs olyan, aki soha ne hibázna.

Tanulj belőle, de ne rágódj rajta.

2020. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!