Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudok csinalni ezzel az...

Mit tudok csinalni ezzel az erzessel, nagyon rossz? (Karacsonyi ajandek)

Figyelt kérdés

Helyzet a kovetkezo, ma akartam volna rendelni egy kabatot, baratnom kartyajarol, úgy hogy én oda adom neki kp-ba a penzt mert nekem nincs kartyam. A baratnom azt mondta, hogy nem mert nem mert csak nem es kesz nem, meg hogy tudhatnam az okát. Itt mar gondoltam arra, hogy o akarja megvenni nekem ajandékba a kabátot. (Jo lenne ha eddig tartana a story, de nem.) En kivancsi hulye fejem, aki ha nem biztos 100%-osan valamibe addig küszködik még el nem éri a célját. Haza mentem es kesobb irtam barátnőmnek, hogy megrendeltem a kabátot, aztán mondta, hogy karacsonyra akarta volna nekem. En meg mondtam, hogy vicceltem. O meg erre mondta jo most mar mindegy el....sztam nem kapod meg. Pedig a világon a legjobban örültem volna neki, nagyon megbántam, hogy kihuztam belole. Mondtam neki, hogy felejtsuk el ezt a beszelgetest mint ha meg sem történt volna meg ilyenek, de azt mondta nem. Én meg már nem tudom megrendelni azt a kabátot, mert rájöttem, hogy az a penz amit akkor kidobtam volna arra az másra kell.


De a lényeg, hogy nagyon rosszul érzem magam, mintha depresszios lennék, egyszeruen haragszom magamra, duhos vagyok es szomoru. Megbántam, amit tettem és zavar, hogy nem tudom visszatekerni az idot. Mit csináljak?


Egy haverom azt mondaná, hogy menjek ki a Rákóczi kör útra aztán b@sszak be egy kirakatot. De ezt nem tehetem. Valami jó ötlet?



2019. nov. 27. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinalj?

Tanulj az esetbol.

Hulye vagy es kovetelozo, ez a viselkedes mar egy 5 evesnel is bicskanyitogato, kerj bocsanatot a baratnodtol es hagyd ennyiben.

Ha szerencsed van megveszi a kabatot karacsonyra.

2019. nov. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én jelezném màsnak pl szülöknek hogy mit szeretnék karàcsonyra. Es akkor meg van a kabàt.
2019. nov. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hm...nőj fel?

Kirakatot beütni..igen,minden bizonnyal megoldaná a problémát. Legalább lenne hova tenni a pénzed,mert a garázdaság miatt nem puszit kapnál a homlokodra.

2019. nov. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!