Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek az 50-es...

Milyen motort vegyek az 50-es kategóriában olcsón használtan?

Figyelt kérdés

Elértem azt a kort, hogy elkezdhessem az AM jogosítvány letételét. Nem vagyok benne a témában, ezért tőletek szeretnék ötletet kérni, hogy milyen motor/robogó felelhet meg az alábbi felhasználáshoz/feltételeknek?


- Kis faluban való használat

- 20-30km-es használat ritkán

- megbízhatóság

- pusztában való kóborlás

- lassú cruise-olás

- 45-55km/h sebesség

- lehetőleg automata/1sebességes

- 100.000Ft körül, de inkább az alatt


Gondolkoztam már babettában, amivel véleményem szerint nagyszerűen lehet cruise-olni az utakon, azonban a forgalom ritmusát kevésbé tudja tartani. A robogók nagy része cruise-olásra alkalmatlan, azonban a forgalom ritmusát jobban tudják tartani.


A Yamaha Vino-hoz hasonló forma tervű robogók tetszenek leginkább. Pár robogó amit néztem: yamaha jog, honda today, honda dio...


A válaszokat előre is köszönöm.



2020. júl. 12. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:

100ezer alatt én a kétütemű Hondákat, Yamikat nézegetném. Dio, Jog, mindkettő nagyon megbízható, strapabíró típus. Nem kifejezetten tsz-utakra való, de ahol elmegy a szgk, ott elgurulnak ezek is.

A Babettát felejtsd el, nem véletlenül tűntek el az utakról.

2020. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a választ.
2020. júl. 12. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Piaggio Zip/Fly, előbbi biztos van 100 alatt. 4 üteműeket javaslok, sokkal nyomatékosabb, jobban mássza a hegyet és kevesebbet fogyaszt. Nagyobb az élettartama is a 4t-nek. Ha tudsz akkor 10 coll feletti kerekűt vegyél, sokkal jobban veszi az úthibákat.
2020. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a robogó minarelli blokkos?

2020. júl. 12. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!