Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Közel 110 kilóval megbirkózik...

Közel 110 kilóval megbirkózik egy 60-70 éves Csepel 125-ös motorkerékpár?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkozom egy kis Csepel beszerzésén, nagyon tetszik. A legtöbb hazai motorkerékpárral kapcsolatos szakkönyv megvan, innen tudom azt is, hogy ezeknek a gépeknek nem a legjobban sikerült a megmunkálásuk annakidején. Edzetlen anyagok, melegedés, tudom...


Elég filigrán kis motornak néz ki a 125-ös Csepel, én meg közel 190 centis, 110 kilós ember vagyok. Hogy hogy néznék ki rajta, az nem érdekel, inkább az, hogy szegény motor elbírna-e engem. 10-20 kilométeres rövid, vidéki utakra használnám, meg közeli börzékre, veterántalálkozókra gurulnék el vele. Van itt olyan, aki hozzám hasonló méretekkel bír és ilyen mtorkerékpárt használ? :)



2020. júl. 13. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy elbírna ha rendben van.

Az két személyes volt vagy még most is az.

2020. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Simsonom volt, én is 110 kiló vagyok, szóval a Csepel is el fog bírni. Annyi, hogy max ilyen 60/70 km/órában gondolkodj.
2020. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az egyik legstrapabíróbb kedves kis moci. a létező legigénytelenebb, főleg, ha olyanod van, aminek még hátul nincs rugója. Nekem volt ilyen, aztán lecseréltem D Csepelre. 80 kilómmal+a barátnőmmel ment mint a szélvész. Sosem robbantam le, a titok a jól belőtt keverék(1:20-25) A másik gyengéje a pontosan belevaló hőértékű gyertya. Ha jól emlékszem 175 ös.


Nem fogsz csalódni. Örök darab. Vigyázz, mert nagyon lopják. Az eredeti darab aranyáron kel el.

2020. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg a legutolsót!
2020. júl. 14. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!