Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lövi le a benzincsövet...

Miért lövi le a benzincsövet az AC?

Figyelt kérdés

Bmw e36 325i 92-es

Ami rá van kötve cső az AC pumpa szerkezetre azt lőtte le kétszer. Egyszer egy hosszabb utazás után mikor hazaértünk megálltam alapjárat, egyszer meg indulás elött inditáskor. Szóval alapjáraton csinalta. Az alapjáratom nem a legnormalisabb mert olyan mint ha gyorsan lelegezne a kocsi vagy mint ha nagy veztengelyes lenne. Amit még észre vettem hogy az AC pumpa szerkezetjenek a kivezeto csove amirol mindig leugrik a benzin cso, ott van egy kis fém és olyan mintha meg lenne gyűrve vagy direkt összenyomták hogy nagyobb legyen a nyomás.


Most nagyon erosen meghuztam a bilincset



2020. júl. 14. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A gyürődést csináld meg, mert az nem gyárilag olyan és normális bilinccsel tedd fel és húzzd meg.

A "lelegezne " és " veztengelyes " fogalmm sincs mit jelent.

2020. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igy jár a motor, hogy vrrrrrrrrrrrrr, hanem vümvümvümvümvümvüm
2020. júl. 14. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!