Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az baj ha a Simson Schwalbe...

Az baj ha a Simson Schwalbe tankjába öntöttem véletlen kis sima motorolajat? Az előtt jól ment de kifogyott a keverék és öntöttem bele, az olaj után teleöntöttem keverékkel. Először ment de 100m után leállt és azóta nem indul. A kis olaj lenne a baj?

Figyelt kérdés
Leengedtem az üzemanyagot es öntöttem bele újat de így se akar indulni, és a benzincső is levegős, ez baj? Lehet hogy a karburátorba maradt olajos üzemanyag miatt nem indul be?

2018. júl. 18. 19:07
 1/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Takarítsd ki a karbit.


A 4t olaj nem elegyedett a benzinnel, a tank aljában maradt az olaj, a benzin meg felé került. A karbi megszívta magát színtiszta 4t olajjal és valószínűleg nem tudja normálisan elporlasztani, de ha el is tudná akkor se menne vele a motor.

2018. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És engedjem le az üzemanyagot és szedjem ki a tankot hogy az aljába maradt olajat öntsem ki?
2018. júl. 18. 20:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Abban kérhetem még a segítséged, hogy hogyan takarítsam illetve szedjem ki a karbit? Ez az első motorom és nem vagyok jártas a szerelésében.
2018. júl. 18. 20:07
 4/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Keress rá az interneten, sose volt Simsonom.
2018. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!